reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny cierpicie na bezsenność jak ja? Mam takie kłucia brzucha w okolicy pępka. Nie cały czas tylko raz za czas zakłuje
Zanim zrobilam test mialam taki tydzień bezsenności, straszne to było, bo ja naleze do śpiochów [emoji23] wiec moze to był objaw? Wczoraj za to spalam na stojąco w pracy :)
 
reklama
U mnie ze spaniem jest odwrotnie więc to prawda co mówią, że co organizm to inna sytuacja. Ja z kolei mogłabym teraz spać na okrągło a wcześniej chodziłam spać późno a bardzo wcześnie się budziłam.
 
U mnie ze spaniem jest odwrotnie więc to prawda co mówią, że co organizm to inna sytuacja. Ja z kolei mogłabym teraz spać na okrągło a wcześniej chodziłam spać późno a bardzo wcześnie się budziłam.
Ja wlasnie przed 22 padam na twarz normalnie, jakby mnie ktoś od zasilania wyłączył :D
 
u mnie to samo. Wczoraj o 19:30 juz sie w kolderke wbilam 🙊😂
No to tak +/- wychodzi, ogólnie kończą się Fakty i ja mam koniec. A normalnie to bym na jakiś film jeszcze patrzyła. Wczoraj akurat leciał taki jeden który bardzo lubię , a mimo to bez zastanowienia poszłam do łóżeczka. Mąż ma ze mne ubaw 😅

Dzwoniła do mnie szefowa bo rano jej zadzwoniłam, że mam jelitówkę ( jeden facet z jelitówką do pracy przez 2 dni chodził więc czułam że ja to podłapię bo akurat na to świństwo jestem podatna... ) ... i ona mi takie hasło : bo ona teraz się zastanawia że może to jelitówka ALE MOŻE JA W CIĄŻY JESTEM ???
 
No to tak +/- wychodzi, ogólnie kończą się Fakty i ja mam koniec. A normalnie to bym na jakiś film jeszcze patrzyła. Wczoraj akurat leciał taki jeden który bardzo lubię , a mimo to bez zastanowienia poszłam do łóżeczka. Mąż ma ze mne ubaw 😅

Dzwoniła do mnie szefowa bo rano jej zadzwoniłam, że mam jelitówkę ( jeden facet z jelitówką do pracy przez 2 dni chodził więc czułam że ja to podłapię bo akurat na to świństwo jestem podatna... ) ... i ona mi takie hasło : bo ona teraz się zastanawia że może to jelitówka ALE MOŻE JA W CIĄŻY JESTEM ???
Trzeba było jej odpowiedzieć, że jedno drugiego nie wyklucza :p
 
Nie no ja jej powiedziałam że stawiam normalnie na jelitówke bo ten X łaził do pracy i zarażał a ja takie coś od razu łapię.
Dlatego właśnie dowie się dopiero gdy lekarz wypisze mi całe zaświadczenie.

Dzwoniłam do lekarza czy moge jakiś stoperan brać czy nie wiem co tam jeszcze ale powiedział, że jeśli nie mam oficjalnie zaświadczenia to w sumie on nie może mnie traktować przez telefon jak kobiety w ciąży, no ale też wykluczyć tego nie może ... a to może być jelitówka ale i najzwyklejszy ,,wymiotnik,, ciążowy ... dlatego na razie mam dbać o odpoczynek, nawodnienie i brać elektrolity.
 
reklama
Ja dziś pierwsze przytulenie z toaleta rano, i za mną wizyta u endo, dawki leku zwiększone. Na 6 tyg kontrola tsh i ft4 i mam dzwonić z wynikami a wizyta za 3 mce w lutym
 
Do góry