reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, to i ja się witam. Chociaż ciagle nie mogę uwierzyć. Ostatnia miesiączka 7.10. Potem zapalenie ucha, antybiotyk i ciagle czekałam na okres. Nie przyszedł, a trzy testy ciążowe pokazują dwa paski. Chyba nie ma co robic 4. Po czytaniu Was dzisiaj zrobiłam krew i czekam na wynik bety.

Witaj w Lipcoweczkach 🤗
Gratulacje 🥳🥳🥳
 
reklama
Nie stresuj się, dzisiaj masz lekarza wszystkiego się dowiesz nie dość, że dwa różne badania to jeszcze inne laboratoria, a progesteron jest w normie według widełek laboratoryjnych
no są to dwie inne jednostki niby...bo hcg w j.m.a beta u/ml ale mimo to mam złe przeczucia ... za godzinę bedzie wiadomo :(
 
Jejku co do objawów... W pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam że jestem a teraz ??? Niby wszystko ok, ale jestem ciągle śpiąca i zmęczona..[emoji17][emoji17] trochę mnie przytłacza to przy żywym dziecku - mam nadzieję że jak najszybciej minie ..[emoji16]
 
Ja bym też mogła ciągle spać. W pierwszej ciąży tak nie miałam. A z ciekawości macie dzieci, w jakim wieku? Która to Wasza ciąża?
 
reklama
Do góry