reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja jeszcze kompletnie nie mam objawów ani bólu piersi ani mdłości chyba, że baaardzo długo nic nie jem to wtedy odrobine mnie mdli, od czasu do czasu mnie podbrzusze zaboli i to wszystko, ale chyba jeszcze mam czas to dopiero początek 4 tygodnia i nie muszę się tym jakoś przejmować 🤔 Jak było u Was na tak wczesnym etapie?
 
reklama
Mój dziwny objaw przed @ to kichanie ale takie co chwilę, do tej pory kicham ale mniej już. Przy ciążach poprzednich mdłości zaczęły mi się w 8 tyg wcześniej tylko bóle jak na @ a teraz całkiem inaczej, piersi jak kamień, kłucie w brzuchu i metaliczny posmak w buzi, mdłości od ok 3 dni, dziś najgorzej. Ale wszystko wytrzymam byle tylko było wszystko dobrze
 
Przy 4 tygodniu to jedynie brzuch mnie bolał ale potem coraz mniej i ból przeskoczył na piersi na przełomie 5-6tygodnia. Wczoraj spojrzałam w lustro i aż mi żyły widać na piersiach 😐 . Wymiotnik u mnie to może być zwykła jelitówka więc na razie nie biorę tego jako objaw.
 
Przy 4 tygodniu to jedynie brzuch mnie bolał ale potem coraz mniej i ból przeskoczył na piersi na przełomie 5-6tygodnia. Wczoraj spojrzałam w lustro i aż mi żyły widać na piersiach [emoji52] . Wymiotnik u mnie to może być zwykła jelitówka więc na razie nie biorę tego jako objaw.

Mnie właśnie tak pobolewa jak na @, ale wczoraj i dziś już dużo mniej bardziej tylko raz na jakiś czas troszkę zakłuje, jeszcze w środę chodziłam co chwile do łazienki patrzeć czy mi się okres nie zaczął [emoji849] Trzymam kciuki, żebyś się jak najszybciej lepiej poczuła [emoji110]
 
A mi się ciagle odbija…. [emoji85] 20 razy dziennie! Na usg piersi pani widziała już powiększone kanaliki mlekowe [emoji23] prawdopodobnie owulacja była 14.10 albo 15.10 - czyli ciąża u mnie z tydzień młodsza niż z OM, nie wiem jak liczyć tez tygodnie, kiedy @ był 25.09, to jakby koniec 6 tyg. teraz dzisiaj, ale z uwagi na późno owu, to wcześniejsza ciąża. I chyba nie wyglada tam jak na 6 tydz. gdy kobieta ma owu w 12-14 dniu cyklu, a ja 20-21 to może być tydzień dłużej w ciąży. Nie kumam jak mam na to patrzeć, będę rozmawiać z lekarzem 18.11 - niech tłumaczy :) udanego weekendu! Odpoczywajcie! I brak [emoji2961] Wam życzę:) moja znajoma mówi, ze gdyby nie rosnący brzuch w ogóle by o ciąży nie wiedziała, wiec są takie szczęśliwe kobietki bez objawów[emoji2]

Ja dokładnie wiem, że miałam owulacje 20.10 (13 dc), bo dostałam zastrzyk ovitrelle 18.10 i miałam monitoring. Za tydzień w piątek pierwsza wizyta i będę się nieźle stresować do tego czasu chociaż to będzie dopiero 5+1, więc nie wiem czy w ogóle już będzie na tym etapie cokolwiek widać 🤯 Myśle, że w Twoim przypadku to nic tylko czekać, aż lekarz sam wyznaczy, który to dokładnie tydzień.

Miłego weekendu!
 
Hej dziewczyny,
Dziś zrobiłam pierwsze badania z krwi.
Z owu. wychodzi mi 4tyg+4 dni beta 2920, a progesteron 24. To chyba ok?
Za to w morfologi wyszly mi podwyzszone monocyty,pdw, mpv, p-lcr. Myslicie ze powinnam się martwić? Juz nie pamiętam jakie mialam wyniki krwi w poprzednich ciązach. Wizytę u gina mam dopiero w srode...
 
reklama
Była dzisiaj na forum taka lista jakie badania krwi warto sobie zrobuć bo ginekolog na pewno też je zleci do zrobienia. Gdzieś to dzisiaj widziałam i teraz nie wiem gdzie.
 
Do góry