reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Bardzo dziękuję! Wiesz może czy jak robiło się grupę krwi z poprzedniej ciąży czy trzeba jeszcze raz ?
Ja mam z poprzedniej ciąży i w medicover widzą te wyniki badań a i tak mi zlecili. Wiem, że u nas w szpitalach chcieli aktualną tzn. z danej ciąży, chociaż szczerze nie mam pojęcia po co.
 
reklama
Ja mam z poprzedniej ciąży i w medicover widzą te wyniki badań a i tak mi zlecili. Wiem, że u nas w szpitalach chcieli aktualną tzn. z danej ciąży, chociaż szczerze nie mam pojęcia po co.
No właśnie też się zastanawiam czemu nowa chcą, szczerze myślałam, że to odpadnie :D ale teraz wiem na jakie badania się nastawiać:)
 
Piękne bety macie [emoji171] skoro w diagnostyce tyle się czeka na wyniki ... to ja nie wiem jakiego Labo szukać w tym Szczecinie [emoji85][emoji85]
W alabie tez dlugo czekalam, jakos po 16 mialam wynik.

Piekne bety, ja przebieram nogami do soboty, ale pocieszylam sie jeszcze tym, ze mam dluzsze cykle (30-31dni) i w sumie to mi wyszlo ze ciaza jest o 2-3 dni mlodsza, a na takim etapie to dużo daje.. chyba :)

Jakie bierzecie witaminy? Ktoras bierze metylowane formy? Ja poki co mam pregna start, zastanawiam sie co kupić jak mi się skończy.
 
W alabie tez dlugo czekalam, jakos po 16 mialam wynik.

Piekne bety, ja przebieram nogami do soboty, ale pocieszylam sie jeszcze tym, ze mam dluzsze cykle (30-31dni) i w sumie to mi wyszlo ze ciaza jest o 2-3 dni mlodsza, a na takim etapie to dużo daje.. chyba :)

Jakie bierzecie witaminy? Ktoras bierze metylowane formy? Ja poki co mam pregna start, zastanawiam sie co kupić jak mi się skończy.
Ja teraz biorę Jarrow B-right i Prenacaps DHA i D3, ale dzisiaj zamówiłam też z Prenacaps zestaw Multi 1 + DHA, bo akurat mi się kończy [emoji4] Muszę brać metyle, bo przy zwykłym mi bardzo wywaliło kwas foliowy mam oba mthfr hetero i pai-1 homo
 
Ostatnia edycja:
Te pierwsze robiłam w drodze do pracy, reszte juz w dwoch innych laboratoriach w innym miescie zeby nie powidzieli ze jakas pier… 😂 Chociaz w tym co dzisiaj kobitka jak mnie zobaczyla to az przewrocila oczami 🤷🏼‍♀️😂
 
A rodzince kiedy?
Mamy 11.11 rodzinne spotkanie (rodzice, teściowie, rodzeństwo), nasza córka wkroczy do restauracji w koszulce 'będę starszą siostrą '.
Dziadkowie dowiedzą się po pierwszej wizycie i usg, w pracy pewnie dowiedzą się też zaraz na początku grudnia.
Mam dużo znajomych w pracy, znajomi znają się z rodziną, moje zajęcia dodatkowe przekładają się z innymi znajomymi, a ci znów że sobą pracują, więc u mnie nie da się dłuższej tajemnicy z tego zrobić:D
 
reklama
Widzę, że nie tylko mnie tak nosi z tą betą, bo ja tez juz 4 razy robiłam.
Ostatnia @ 03.10, niby dzisiaj jest 4+5.
26.10 4,4
27.10 17,8
28.10 35,9
04.11 1362

Progesteron niby tylko 20,00 ng/ml ale mam nadzieję, że wystarczy, żeby było okej. Do wizyty zostało 26 dni 🤣🤣
Ciekawe ile teraz dni wytrzymam zanim znów zrobię betę.
 
Do góry