reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Update objawów: piersi bolą już coraz mniej za to coraz częściej latam do toalety i mam strasznie suche ręce (o ile to może być objaw ciążowy) 😅 a jak u Was?
właśnie miałam sie pytać i o piersi, bo mnie tez z dnia na dzien mniej bola. Jak je dotkne to czuję, ze pobolewaja, ale juz nie tak mocno. Do toalety tez częściej latam i coraz częściej jestem zmeczona
 
My nie współżyjemy. W ciąży z synem lekarz mówił, aby się powstrzymać, a jak już dostaliśmy zielone światło, to nie miałam kompletnie ochoty z dużym brzuchem [emoji85][emoji86]
Dziewczyny podobno na tym etapie beta zwalnia ? 22.11 beta 11822 a 24 22034 przyrost niby w normie bo 80% ale wcześniej był 116% zwykle. I jeszcze jedno pytanie jak z przytulankami wstrzymujecie się? Wczoraj z mężem nie wytrzymaliśmy, później wieczorem oczywiście kłucie jajnika tego drugiego co się nie odzywał i całą noc nie spałam z nerwów [emoji2356]
 
pkt1. Jaka płeć ? Ja bym chciała synka, mąż cały czas o dziecku mówi jak do dziewczynki. Mówi że chłopcy to sami rozbójnicy, pyskują, biją się, a dziewczynki są grzeczne, śliczne, urocze... Nie na darmo mówi się : synuś mamusi i córeczka tatusia.

pkt2. Seks. Ja mam straszne parcie na szkło tym bardziej po niektórych snach 😳😈🤩 ale w moim przypadku lekarz radzi z powstrzymaniem się do II trymestru.

pkt3. Tak, ręce i nogi to mam strasznie suche, już nie wiem czym się smarować , mam kremy Avon, Ziaja, Nivea, z apteki... pozostaje mi tylko co chwilę smarować się od nowa bo jak za bardzo mam suche to zaczynają swędzieć, a już raz miałam na rękach atopowe zapalenie skóry.

pkt4. Powodzenia w dzisiejszych wizytach 😊😊😊
 
My nie współżyjemy. W ciąży z synem lekarz mówił, aby się powstrzymać, a jak już dostaliśmy zielone światło, to nie miałam kompletnie ochoty z dużym brzuchem [emoji85][emoji86]
My też jeszcze nie uprawialiśmy seksu odkąd dowiedziałam się o ciąży, trochę się cykamy, że możemy zaszkodzić, ale oczywiście będę pytać na wizycie, jeśli wszystko będzie dobrze z dzieckiem i dostaniemy zielone światło to będziemy działać 😉
 
@Gabi1988 u mnie w 6tygodniu w pracy wystąpiło silne krwawienie i wyglądowałam na SORze. Przez ostatnie 2tygodnie leżałam i automatycznie L4 ciążowe. Na szczęście plamienia ustąpiły po ponad tygodniu i już jest wszystko w pożądku ( we wtorek była wizyta i ❤), mogę chodzić, spacerować, działać sobie w domu ale na wszelki wypadek mamy na razie zrezygnować z seksu. Lekarz woli chuchać na zimne.
 
reklama
Dziewczyny, ja tak tylko dodam od siebie dzisiaj po Waszych postach, że tak sie martwiłam, beczałam że jednak sie nie uda i Ziomuś przestal sie rozwijac, bo a to cycki bola mniej, a to mdli mniej, a to mialam ochote na mieso a teraz nie mam, a to skora sucha na dloniach ze az szczypie. Ciagle jakies odchyly od dotychczasowego samopoczucia i wygladu spedzalam na niepowodzenie a dzisiaj widze, ze kazda z nas ma przynajmniej jedno z powyzszych. Mam tylko nadzieje, ze tym czarnowidztwem nie zaszkodzilam Ziomkowi i jesli ma charakter po mnie to stwierdzil: „No ja Ci matka pokaze” i rosnie zdrow jak ryba.
 
Do góry