reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
Ja synowi i tesciom powiemy w sobotę na urodzinach syna. Rodzina z mojej strony wiedzą od wczoraj powiedziałam telefonicznie jak mnie poinformowali że mają covida o nie przyjdą. Zrobiłam synowi taki prezent. Zobaczymy jak zareaguje. Kończy 5 lat i to on jęczał 2 lata że chce brata lub siostrę. 😉
 

Załączniki

  • IMG_20211123_113642.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 49
reklama
U nas wie moja mama tata i babcia. Ale coraz ciężej mi ukryć przed dziećmi. W tamtym tyg wymiotowałam w łazience, przeciez to słychać o tak okropnie mnie szarpie, wychodzę a moja młodsza (5lat), mamo co robiłaś, ja że siku a ona żebym nie kłamała bo słyszała że rzygam 😲, powiedziałam że się zaksztusilam piciem, że widzisz jaka mama nieuważna, i trzeba uważać jak się piję. Dziś wstałam eby zawieść ja do przedszkola, masakra miałam zawroty głowy, weszłyśmy razem do lazienki i nagle jak mnie wzięło, ona rozebrana bo siku chce a ja zaczęłam przy niej wymiotować, Jezu biedna jak patrzyła a ja nie umiałam przestać. Mówi mamusia ty chora jesteś, mówię że już dobrze, żeby się nie bała i żeby nie mówiła nikomu w przedszkolu, bo ona to taka papla mała ❤️
 
Ja w pierwszej ciąży miałam mega parcie na żurek 😂 moja kochana mamusia ugotowała mi ten żurek, ja go zjadłam i przy ostatniej łyżce biegłam szybko do toalety. Sama nie wiedziałam co się dzieje. Od tej pory jak jem żurek zawsze mam stracha ze będzie to samo. Bo on mi naprawdę smakował!
aż mi sie przypomniało jak w pierwszej ciąży leciałam do łazienki oo rosole u rodziców na obiedzie 😂 i mój tekst po wszystkim "małemu chyba nie smakowało" 😂😂😂
 
Też mam słoniowe ciąże. Ciekawe jak będzie teraz. Moje szkraby wylazły 10 dni po terminie i oboje trzeba było zapraszac na świat oksytocyną. Tak im dobrze było, że się utuczyły do ponad 4 kilo. Teraz to chyba z 5 kg człowieka będzie 😅
a jak nazwać ciążę na odwrót? Bo u mnie szansa 50/50, że może być kolejny wcześniak spieszący sie na świat. Z synem śmiali się, że chciał się załapać na prezenty od choinką 🤭
 
Dziewczyny podobno na tym etapie beta zwalnia ? 22.11 beta 11822 a 24 22034 przyrost niby w normie bo 80% ale wcześniej był 116% zwykle. I jeszcze jedno pytanie jak z przytulankami wstrzymujecie się? Wczoraj z mężem nie wytrzymaliśmy, później wieczorem oczywiście kłucie jajnika tego drugiego co się nie odzywał i całą noc nie spałam z nerwów 🤦‍♀️
 
Dziewczyny podobno na tym etapie beta zwalnia ? 22.11 beta 11822 a 24 22034 przyrost niby w normie bo 80% ale wcześniej był 116% zwykle. I jeszcze jedno pytanie jak z przytulankami wstrzymujecie się? Wczoraj z mężem nie wytrzymaliśmy, później wieczorem oczywiście kłucie jajnika tego drugiego co się nie odzywał i całą noc nie spałam z nerwów 🤦‍♀️
Ja się nie wstrzymuje…
Lekarka mi powiedziała, ze jeśli nie mam plamien to nie ma przeciwwskazań:)
Oczywiście bez szaleństwa 😂
 
Ciesze się dziewczyny ze wróciliście wszystkie z dobrymi wieściami:)

Ja przestaje wyrabiać na zakrętach:/ co dzień powrót do domu przed 20, a wychodze do pracy po 6…
Zastanawiam się czy nie wziąć tydzień zwolnienia i trochę zwolnić…
z drugiej str dobrze ze tyle roboty bo sie nie mysli w kolko o głupotach :p
 
reklama
Do góry