reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny podobno na tym etapie beta zwalnia ? 22.11 beta 11822 a 24 22034 przyrost niby w normie bo 80% ale wcześniej był 116% zwykle. I jeszcze jedno pytanie jak z przytulankami wstrzymujecie się? Wczoraj z mężem nie wytrzymaliśmy, później wieczorem oczywiście kłucie jajnika tego drugiego co się nie odzywał i całą noc nie spałam z nerwów 🤦‍♀️
Ja w ogóle nie mam ochoty 🤦 chyba trochę się tym wszystkim stresuję i do tego mam taką suchość pochwy, że boli na początku mimo żelu 🤦 nawet zaczęłam się zastanawiać, czy aby nie mam jakiejś grzybicy ale skonsultuję z moją lekarką za tydzień. Wieczorami padam na pysk, później mam mdłości i ostatnie o czym myślę to seks 🙈 żal mi męża i samej siebie, bo zawsze byliśmy bardzo aktywni 🙊
 
reklama
Też mam słoniowe ciąże. Ciekawe jak będzie teraz. Moje szkraby wylazły 10 dni po terminie i oboje trzeba było zapraszac na świat oksytocyną. Tak im dobrze było, że się utuczyły do ponad 4 kilo. Teraz to chyba z 5 kg człowieka będzie 😅
To ja w drugą stronę, niby 9.07, ale może by i czerwiec, bo kwietniowa miała być 3 tygodnie później. Dosłownie jednego dnia jej brakowało, żeby być wczesniakiem. Rodziła się z wagą 3,5kg, więc się cieszyłam, że wyszła szybciej, a nie np. Po terminie :D a w ogóle to od odejścia wód w domu do porodu w szpitalu minęła godzina i czterdzieści minut, więc ja się raczej nastawiam w te mniej słoniowa ciążę:D
 
Mi z om wychodzi 4 lipca ale też bym chciała koniec czerwca. Na pierwszej wizycie było z om 6+4 a z usg dzień wieńce. Może się przesunie. Ale oczywiście forum nie zmienię 🙂
 
Jeju to mnie nastraszyłyście z tym seksem, wychodzi ze tylko ja nie mogłam się powstrzymać 🙈 też jestem przed pierwsza wizytą i teraz gryzie mnie sumienie. Pewnie jutro polecę na betę żeby zobaczyć czy nie zaszkodziłam 🤦‍♀️
 
Jeju to mnie nastraszyłyście z tym seksem, wychodzi ze tylko ja nie mogłam się powstrzymać 🙈 też jestem przed pierwsza wizytą i teraz gryzie mnie sumienie. Pewnie jutro polecę na betę żeby zobaczyć czy nie zaszkodziłam 🤦‍♀️
Bez stresu, ja współżyje regularnie. Nie ma niepokojących objawów, bólu, plamień to też nie ma przeciwwskazań.
 
Update objawów: piersi bolą już coraz mniej za to coraz częściej latam do toalety i mam strasznie suche ręce (o ile to może być objaw ciążowy) [emoji28] a jak u Was?

U mnie wczoraj nawet przełknięcie witamin prenatalnych skończyło się na podłodze w łazience nad wc, generalnie jakoś bardzo nie wymiotuje, ale mdli mnie prawie całymi dniami i jedzenie stało się skomplikowane, no i mogę spać 24/7 [emoji28]
 
dobra dziewczyny .. głupie pytanie 😂😂😂 a jak z finiszem 🤭 bo ja się zastanawiam czy można kończyć w środku czy lepiej nie....kurde czuje sie jak jakas nastolatka zadając to pytanie 😂🙈😂
Chyba raczej można, szyjka w ciąży jest zamknięta i chroni ją czop wiec nie powinno być szans dostania się do środka 😄
 
reklama
My ze współżyciem narazie się wstrzymujemy po pierwsze dlatego że ciągle mi niedobrze i serio chyba seks nawet nie jest w stanie mi pomóc. A po drugie jakoś tak z przezorności po moich wcześniejszych przejściach wstrzymamy się chyba do następnego usg czyli do 30 zobaczymy może przejdą mi mdłości trochę hehe

Jaki ze mnie glut ostatnio poszłam z psem musze poleżeć chwile. Poodkurzam zaraz to też będę musiała się położyć. Masakra takim sposobem doprowadzę ta chatę do takiego stanu ze chyba nikt jej nie ogarnie.
Najlepsza jest moja córka jak mówię że mi nie dobrze po raz setny to ona dzisiaj do mnie ze juz nie może tego słuchać. Jakbym swojego męża słyszała zero wsparcia i współczucia
 
Do góry