reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Wróciłam!!! Poślizg prawie 2h. Ale warto było czekać. Wg usg 6+0 (wg om 6+6),
jest zarodek i ❤
Karta ciąży założona. Kolejna wizyta za 3 tygodnie jeśli nic się nie będzie działo.
Niewiem czy pamiętacie ale byłam równo tydzień temu i był sam pusty pęcherzyk. A dzisiaj już wszystko😍
2 grudnia muszę iść do mojego gina na nfz odebrać wyniki badań, ale zostaję przy tym prywatnym. Niestety zdjęcia nie dostałam, ale przy następnej wizycie wezmę napewno🙂
 
reklama
@BalbinaKwiat nie no błaaagam 😭😭😭
No jak tak można ! U mnie kebab jest ale 2km ode mnie a pieszo nie pójdę bo teraz takie zadymienie że masakra. A z dowozem nie da rady bo płatność gotówką a ja tylko na karcie.
Wytrzymam 😤😤😤

@Majaga no to jak będzie np zdjęcie USG to nic nie mówcie tylko połóżcie gdzieś gdzie na bank zauważą. Pomysłów jest wiele.
Ja w ostatnich dniach siedziałam na youtubie i widziałam parę sposobów na powiadomienie rodziny.
Np gdy ,,mamusia,, siedzi sobie a wszystko za nią robi małżonek: kochanie ty sobie spokojnie siedź a ja się wszystkim zajmę, podać ci coś do picia?, nie jest ci za gorąco?, przynieść ci poduszkę?- no raczej nie ma bata żeby się ktoś nie skapnął.
Ja np chciałam na urodziny teścia przynieść balony błękitne i jasnoróżowe ale u mnie wyszło inaczej.
A u was pewnie też wyjdzie po waszemu 😊😊😊
Ja do kebabowni mam 10 km 😄 ale miałam kogo wysłać 😉 za to teraz jest mi ciężko i chce mi się pić 😋 cierpię z obżarstwa 😅
 
Cześć dziewczyny! Przeczytałam wszystkie 352 strony i miałam dołączyć do Was 1.12, ale potrzebuję takiego codziennego wsparcia! Mam na imię Karolina, mam 36 lat i obecnie jestem w 3 ciąży, ale mamą nie jestem. Oba poronienia to poronienia zatrzymane na przełomie 6/7/8 tydzień. Ostatnie w lipcu. Ta ciąża jest dużym zaskoczeniem, ponieważ czekaliśmy z mężem na wyniki kariotypów.
Ostatnia miesiączka 20.10 z aplikacji termin wychodzi 26 lipca.
Pierwsza beta: 15.11 - 123 (dzień przed spodziewaną@)
Druga beta 17.11 - 215 / progesteron 40
I tu była moja pierwsza wizyta u lekarza po leki - biorę encorton/neoparin/cyclogest/euthyrox
Na usg nic nie było widać, ale był to pierwszy dzień po @.
Trzecia beta 19.11 - 505
Czwarta 22.11 - 1658 / progesteron 40
I więcej nie robię:) wizytę mam 01.12 będzie wtedy 6t1d. Z objawów mam lekkie młodości, ociężałość piersi, wrażliwość na zapachy:) ale czuje się zupełnie inaczej niż w 2 poprzednich nieudanych ciążach. Mam nadzieję, że uda mi się z Wami zostać do końca❤️
Witamy w Lipcoweczkach. Zyczymy ci aby tym razem bylo inaczej i bejbik zostal na cale 9mcy.

Do wizyty juz kilka dni wiec kciuki zacisniete 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞👍👍👍👍🤞🤞🤞
 
To ja też się pochwalę moim szczęściem z wczorajszej wizyty ☺️
 

Załączniki

  • 20211124_122053_HDR.jpg
    20211124_122053_HDR.jpg
    840,9 KB · Wyświetleń: 81
Wróciłam!!! Poślizg prawie 2h. Ale warto było czekać. Wg usg 6+0 (wg om 6+6),
jest zarodek i ❤
Karta ciąży założona. Kolejna wizyta za 3 tygodnie jeśli nic się nie będzie działo.
Niewiem czy pamiętacie ale byłam równo tydzień temu i był sam pusty pęcherzyk. A dzisiaj już wszystko😍
2 grudnia muszę iść do mojego gina na nfz odebrać wyniki badań, ale zostaję przy tym prywatnym. Niestety zdjęcia nie dostałam, ale przy następnej wizycie wezmę napewno🙂
Liczę za tydzień na zarodek ! Chyba dałaś mi nadzieje :) trzymam kciuki !
 
Cześć dziewczyny! Przeczytałam wszystkie 352 strony i miałam dołączyć do Was 1.12, ale potrzebuję takiego codziennego wsparcia! Mam na imię Karolina, mam 36 lat i obecnie jestem w 3 ciąży, ale mamą nie jestem. Oba poronienia to poronienia zatrzymane na przełomie 6/7/8 tydzień. Ostatnie w lipcu. Ta ciąża jest dużym zaskoczeniem, ponieważ czekaliśmy z mężem na wyniki kariotypów.
Ostatnia miesiączka 20.10 z aplikacji termin wychodzi 26 lipca.
Pierwsza beta: 15.11 - 123 (dzień przed spodziewaną@)
Druga beta 17.11 - 215 / progesteron 40
I tu była moja pierwsza wizyta u lekarza po leki - biorę encorton/neoparin/cyclogest/euthyrox
Na usg nic nie było widać, ale był to pierwszy dzień po @.
Trzecia beta 19.11 - 505
Czwarta 22.11 - 1658 / progesteron 40
I więcej nie robię:) wizytę mam 01.12 będzie wtedy 6t1d. Z objawów mam lekkie młodości, ociężałość piersi, wrażliwość na zapachy:) ale czuje się zupełnie inaczej niż w 2 poprzednich nieudanych ciążach. Mam nadzieję, że uda mi się z Wami zostać do końca❤️
Witaj!
Jestem po podobnych przejściach, jak Twoje, więc doskonale Cię rozumiem. Ja również zaopatrzona w tonę leków i wiarę, że tym razem będzie dobrze, walczę z całych sił o to aby dotrwać do końca!
Damy radę 💪🍀
 
reklama
Do góry