reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja lubię oglądać komedie ale z rana tak nie mam czasu syna zaprowadze do przedszkola później córkę budzę i szykuje się na naukę zdalną, ta nauka to śmiech na sali... Niech wracają do szkoły, w piątek na 10 mam lekarza muszę dojechać około 30 km nie wiem co zrobię wlasnie z córką, podajrze poproszę teściowa ale będzie pytać gdzie jade a ja nie chce by póki co wiedziała ze jade do ginekologa coś pewnie wymyślę, zostawiłam bym córkę sama ma 8 lat ale bym jechała i się martwiła czy jest wszystko dobrze, walsnie zjadłam parówkę 🙈 ale zjadłabym gruba kiełbasę :D
 
ja mam fazę na koreańskie teraz oglądam Porcelanowy Król i ciągle płaczę :D
A nie kojarzę. Ja polecam sprzątaczka. Miniserial ale też płakałam nie będąc w ciąży. 😂 Oglądałam dom z papieru, Ty, Na spacerniaku, uwięzione, pracujące mamy, sex Education, Squid game, lupin, otwórz ozy, Stranger things. Chyba wszystko wymieniłam. Najbardziej te więzienne mi się podobają.
 
Ja to wogole przeboje z wizytą mialam . Bo ja jestem po drugiej ciazy biochemicznej końcem września I w pierwszym cyklu po tym sie udało. Dzwoniac do swojego gina chciałam się zarejestrować a babka mówi że pierwszy wolny termin to 16.12 zapisałam się ale sobie myślę co zrobić pezeciez to będzie 10 tydz na zawal zejdę do tego czasu po tych moich wcześniejszych przejściach. Stwierdziłam ze najwyżej się wygłupie i napisalam do mojego gin że jestem w takim stresue że szok i czy mnie gdzieś nie wciśnie i już na piątek 19.11 mnie wpisał kolejna wizytę mam 30.11 a ta 16.12 to będzie moja trzecia wizyta. Niby prywatnie a tak ciężko się dostać tragedia.
Ja dzwoniłam do mojego 27.10 jeszcze przed terminem miesiączki jak tylko mi test wyszedl, bo wiedziałam, że ma kocioł i mnie wcisnęła na 29.11 dopiero, też prywatnie, ale byłam juz raz na NFZ, bo bym jednak nie wytrzymała
 
reklama
Dziewczyny jest zarodek ❤️

Wyszła mi toksoplazmoza podwyższona. Jutro ide robić badania poszerzone.
 

Załączniki

  • 75f1a9fa-af33-4f3e-989f-494a968306ac.jpg
    75f1a9fa-af33-4f3e-989f-494a968306ac.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 71
Do góry