reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Też cie głowa boli, ja już nie wiem co mam robić, codziennie ból, jak do południa do przeżycia tak popołudniu boli tak że idę do sypialni, otwieram okno, poduszka na głowę i leżę. Bogu dziękuję że mam wspaniałego męża który ogarnia jak jest w domu
Mam to samo, od rana jeszcze idzie żyć, ledwo ale jakoś. Jak zaczyna zmierzchać to juz nie wiem czy mam mdlosci z bolu glowy czy bol glowy od mdłosci. Codziennie zasypiam z mysla, ze jeszcze jeden taki dzien i zwariuję.... Biore magnez z witamina b6 dodatkowo, staram sie nawadniac i nic. Jak tak dalej pojdzie to się zapłaczę. W poprzednich ciazach mialam mdlosci ale tobtwalo z tydzien i nie tak hardcorowo 😭
 
Ja właśnie myślę jak moim dziewczyna powiedzieć, wizytę mam w następny piątek i będzie to już 9+4 wg om i myślę czy już czy czekać na prenatalne. 10 latka to zrozumie ale moja 5 latka zaraz całe przedszkole poinformuję. 😲🤣
Z moja jest tragedia ma 6 lat od jakiegoś czasu próbuje z nią pogadać o tym czy chce rodzeństwo i ona cały czas twierdzi że nie że nikogo juz nie chce itd. Nawet dzisiaj zaczynam do niej mówić a ona płacz że nie chce słuchać już o żadnych siostrach ani braciach w rezultacie nic jej nie powiem będzie patrzeć jak mi brzuch rośnie. Trudno bexzie musiała przyzwyczajać się z ta myślą bo już sama nie wiem jak do niej mówić. Zarwardziala jedynaczka
 

Załączniki

  • ed9ccdab-69e0-40e0-8882-8ae25c2eb446.jpg
    ed9ccdab-69e0-40e0-8882-8ae25c2eb446.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 92
kurde pomieszałam. Mam takie wyniki
Mam nadzieje ze to stara i fikcja albo błąd w labolatorium…

Ja mam dostania cytomegalie, czekam właśnie na wyniki awidnosc, ale moja lekarka mnie uspokaja ze 90 % dzieci rodzinnie całkowitemu zdrowych…

Poza tym miałam już przeciwciała igg w ciąży z synem wiec to raczej nie pierwotna infekcja co jest jeszcze na plus….

Ale stresa mam okropnego…:/
 
Mam nadzieje ze to stara i fikcja albo błąd w labolatorium…

Ja mam dostania cytomegalie, czekam właśnie na wyniki awidnosc, ale moja lekarka mnie uspokaja ze 90 % dzieci rodzinnie całkowitemu zdrowych…

Poza tym miałam już przeciwciała igg w ciąży z synem wiec to raczej nie pierwotna infekcja co jest jeszcze na plus….

Ale stresa mam okropnego…:/
w pierwszej ciąży mialam wynik okej i ponoc przechodziłam. W drugiej ciąży wychodziło na to, ze moglam sie zarazić w przeciągu miesiąca. Teraz znowu cos. Ponoć można zarazić sie tylko raz także mam nadzieję, ze to fałszywie dodatni wynik. Zobaczymy jutro jak zrobie badanie
 
reklama
Do góry