reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witamy i gratuluję ja również OM 15.10. Dziś byłam na wizycie i wszystko ok. Jest zarodek ale malusieńki. 🥰
Wczoraj się tak wystraszyłam, bo mam nowego ginekologa. Wybrałam go sobie jak okazało się w lutym ze jestem w ciąży, wiec w sumie byłam u niego raz… wchodzę do niego na stronę żeby się umówić a tam wyskakuje mi najszybszy termin 26 styczeń 😱 w przychodni w której mnie przyjął nie ma w ogóle wolnych miejsc. Byłam załamana i gotowa dzwonić do niego żeby mnie gdzies wcisnął, ale wieczorem chyba zresetowali kalendarz bo były wolne terminy nawet na dzisiaj. Ale umówiłam się na 7 grudnia, bo chciałabym tez już być pewna ze coś zobaczę i chciałabym iść z mężem żeby w razie co był przy mnie… super ze u Ciebie ok 🙂 w poprzednich ciążach taka wiadomość starczała mi na 2 tygodnie a później dalej się stresowałam czy jest ok, a tym razem nie wiem jak będzie… czuje się spokojna bo nie wyobrażam sobie ze miałoby się nie udać, ale do tego 7 grudnia pewnie dokonca nie uwierzę. Muszę tez zobaczyć ze wszystko ok i serduszko bije ❤️
 
reklama
Dziewczyny, dziś jak wracałam z przedszkola to koło biedronki o mało bym nie zwymiotowała 🤢🤢🤢 piersi bolą jak się ich dotknie, tak są ok najbardziej dziś denerwuje mnie WC bo co chwile chodzę i sikam 🙊
 
Wczoraj się tak wystraszyłam, bo mam nowego ginekologa. Wybrałam go sobie jak okazało się w lutym ze jestem w ciąży, wiec w sumie byłam u niego raz… wchodzę do niego na stronę żeby się umówić a tam wyskakuje mi najszybszy termin 26 styczeń 😱 w przychodni w której mnie przyjął nie ma w ogóle wolnych miejsc. Byłam załamana i gotowa dzwonić do niego żeby mnie gdzies wcisnął, ale wieczorem chyba zresetowali kalendarz bo były wolne terminy nawet na dzisiaj. Ale umówiłam się na 7 grudnia, bo chciałabym tez już być pewna ze coś zobaczę i chciałabym iść z mężem żeby w razie co był przy mnie… super ze u Ciebie ok 🙂 w poprzednich ciążach taka wiadomość starczała mi na 2 tygodnie a później dalej się stresowałam czy jest ok, a tym razem nie wiem jak będzie… czuje się spokojna bo nie wyobrażam sobie ze miałoby się nie udać, ale do tego 7 grudnia pewnie dokonca nie uwierzę. Muszę tez zobaczyć ze wszystko ok i serduszko bije ❤️
Wiem co czujesz. Mi też 2 lata temu sie nie udało. Ale po dzisiejszej wizycie jestem już spokojna. Pomimo że nie było serduszka jeszcze, wiem i czuje to wewnętrznie że będzie dobrze. 😉
 
Wczoraj się tak wystraszyłam, bo mam nowego ginekologa. Wybrałam go sobie jak okazało się w lutym ze jestem w ciąży, wiec w sumie byłam u niego raz… wchodzę do niego na stronę żeby się umówić a tam wyskakuje mi najszybszy termin 26 styczeń 😱 w przychodni w której mnie przyjął nie ma w ogóle wolnych miejsc. Byłam załamana i gotowa dzwonić do niego żeby mnie gdzies wcisnął, ale wieczorem chyba zresetowali kalendarz bo były wolne terminy nawet na dzisiaj. Ale umówiłam się na 7 grudnia, bo chciałabym tez już być pewna ze coś zobaczę i chciałabym iść z mężem żeby w razie co był przy mnie… super ze u Ciebie ok 🙂 w poprzednich ciążach taka wiadomość starczała mi na 2 tygodnie a później dalej się stresowałam czy jest ok, a tym razem nie wiem jak będzie… czuje się spokojna bo nie wyobrażam sobie ze miałoby się nie udać, ale do tego 7 grudnia pewnie dokonca nie uwierzę. Muszę tez zobaczyć ze wszystko ok i serduszko bije ❤️
Hej, ja Om tez 15.10 i na wizytę też czekam do grudnia, a dokładniej 10 ;)
 
Mnie tak mdliło( i cały czas mdli), że ogolnie czlowiekowi wszystko jedno. Mdlosci i bol glowy skutecznie eliminują stres...
Też cie głowa boli, ja już nie wiem co mam robić, codziennie ból, jak do południa do przeżycia tak popołudniu boli tak że idę do sypialni, otwieram okno, poduszka na głowę i leżę. Bogu dziękuję że mam wspaniałego męża który ogarnia jak jest w domu
 
Ja to wogole przeboje z wizytą mialam . Bo ja jestem po drugiej ciazy biochemicznej końcem września I w pierwszym cyklu po tym sie udało. Dzwoniac do swojego gina chciałam się zarejestrować a babka mówi że pierwszy wolny termin to 16.12 zapisałam się ale sobie myślę co zrobić pezeciez to będzie 10 tydz na zawal zejdę do tego czasu po tych moich wcześniejszych przejściach. Stwierdziłam ze najwyżej się wygłupie i napisalam do mojego gin że jestem w takim stresue że szok i czy mnie gdzieś nie wciśnie i już na piątek 19.11 mnie wpisał kolejna wizytę mam 30.11 a ta 16.12 to będzie moja trzecia wizyta. Niby prywatnie a tak ciężko się dostać tragedia.
 
Byłam u mojej ginekolog dwa tyg temu ale było za wcześnie. U mnie zaczęło się z problemami z pęcherzem. Straszny bol w wynikach e coli i enterococus focalis. Był antybiotyk włączony... byłam na powtórce badań wczoraj i czekam do poniedziałku na wizytę strasznie się boję żeby było ok

Dobra kobitki jakie seriale polecacie na Netflix, HBO go, amazon prime? Już mi się skończyły pomysły a Posiadowka w domu jeszcze będzie trwać.
Dziś byłam kupić coś dla syna, aby mu przekazać w ramach dodatkowego prezentu wieść o rodzeństwie, bo w sobotę impreza urodzinowa. Noi kupiłam mikro skarpetki w pudełku. Ozdobie je i włożę do środka zdjęcie z USG. Myślicie że to dobry pomysł? Przy okazji rodzinka się dowie. Bardzo ciężko jest to przed nimi ukryć 😂
Ja właśnie myślę jak moim dziewczyna powiedzieć, wizytę mam w następny piątek i będzie to już 9+4 wg om i myślę czy już czy czekać na prenatalne. 10 latka to zrozumie ale moja 5 latka zaraz całe przedszkole poinformuję. 😲🤣
 
Ja to wogole przeboje z wizytą mialam . Bo ja jestem po drugiej ciazy biochemicznej końcem września I w pierwszym cyklu po tym sie udało. Dzwoniac do swojego gina chciałam się zarejestrować a babka mówi że pierwszy wolny termin to 16.12 zapisałam się ale sobie myślę co zrobić pezeciez to będzie 10 tydz na zawal zejdę do tego czasu po tych moich wcześniejszych przejściach. Stwierdziłam ze najwyżej się wygłupie i napisalam do mojego gin że jestem w takim stresue że szok i czy mnie gdzieś nie wciśnie i już na piątek 19.11 mnie wpisał kolejna wizytę mam 30.11 a ta 16.12 to będzie moja trzecia wizyta. Niby prywatnie a tak ciężko się dostać tragedia.
U mojej tez ciezko, zwłaszcza ze przyjmuje prywatnie raz w tygodniu…:/
Ja to się chyba rozpisze co dwa tygodnie na najbliższe 3 miesiące :)
 
reklama
Dobra kobitki jakie seriale polecacie na Netflix, HBO go, amazon prime? Już mi się skończyły pomysły a Posiadowka w domu jeszcze będzie trwać.
Dziś byłam kupić coś dla syna, aby mu przekazać w ramach dodatkowego prezentu wieść o rodzeństwie, bo w sobotę impreza urodzinowa. Noi kupiłam mikro skarpetki w pudełku. Ozdobie je i włożę do środka zdjęcie z USG. Myślicie że to dobry pomysł? Przy okazji rodzinka się dowie. Bardzo ciężko jest to przed nimi ukryć 😂
ja mam fazę na koreańskie teraz oglądam Porcelanowy Król i ciągle płaczę :D
 
Do góry