reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Każda ciąża jest inna. W pierwszych dwóch miałam okropne mdłości, a teraz zero. Pierwszy objaw ciąży jaki zauważyłam to powiększyły mi się piersi, ale tak mam zawsze na początku ciąży. Poza tym nic, więc teraz jest całkiem inaczej niż wtedy. A co do terminu, to patrząc na dwie poprzednie ciąże sprawdził się ten z kalendarza, a nie te z usg. Jeśli dobrze znasz średnia długość swoich cykli, to sugerowałabym się kalkulatorem.
 
@BalbinaKwiat hej Ty to i tak jesteś maszyna w porównaniu do mnie. Ja albo siedzę albo leżę. Jestem tak słaba, że masakra. Dzis o dziwo mam trochę lepszy dzień, przynajmniej południe, że zeszłam w domu na dół, to dla mnie już coś. Mąż i mama robią wszystko dosłownie, dobrze, że mój młody w miarę daje żyć. Myślałam, że w nocy zejdę, bo mąż zmienił posciel i ona tak pachnie płynem do płukania, okropne, aż mi cofa 😱
Jak maszyna to taka z chińskimi częściami 🤭😅 od czasu do czasu chodzi, ale jak przegrzeje się to stygnie 2 dni 😶 ostatnio trochę ogarnęłam się, bo pod rząd miałam 2 dni tylko z małym, mąż musiał swoje pozałatwiać i nie miałam wyjścia i musiałam sprężyć się, a następnego dnia szlam na szkolenie do pracy, załatwiałam medycynę pracy i różne organizacyjne pierdoly.. No i o 14 byłam juz taka wykończona, że do domu nie moglam wrócić 🤣 po drodze pojechałam do rodziców położyć się, aby mnie dziecko I mąż nie męczyli 🤭 jeszcze dzisiaj jestem zmęczona i szczerze to nie zrobiłam nic. Jak się nie ogarnę, to sama na siebie będę musiała sanepid wezwać, bo niedługo będziemy mogli zapisać się do programu o tych zbieraczach i śmieci łopatami będziemy mogli wyrzucać 😲
Ty masz gorzej, bo wymioty jednak bardziej osłabiają organizm. Uspokoiło sie juz trochę?
 
@BalbinaKwiat hej Ty to i tak jesteś maszyna w porównaniu do mnie. Ja albo siedzę albo leżę. Jestem tak słaba, że masakra. Dzis o dziwo mam trochę lepszy dzień, przynajmniej południe, że zeszłam w domu na dół, to dla mnie już coś. Mąż i mama robią wszystko dosłownie, dobrze, że mój młody w miarę daje żyć. Myślałam, że w nocy zejdę, bo mąż zmienił posciel i ona tak pachnie płynem do płukania, okropne, aż mi cofa 😱
A i u nas od kilku dni z małym jest trochę problem.. budzi się w nocy, nie chce jeść, marudzi itp. Prawdopodobnie 5 ida 😭 przez to bardziej nerwowi jesteśmy i warczymy na siebie z mężem 😤
 
Mnie zaczyna mulic wieczorem. Cały dzień wszystko dobrze, a około 17 ścina mnie z nóg - na myśl o jedzeniu mam ochotę zwymiotować. Unikam mocniejszych zapachów. To takie uczucie jakbym codziennie miała kaca. Dlatego 19-20 godzina to moja pora spania. Dzisiaj spałam 14 godzin 🙈
 
Dziewczyny z racji że już mi ciasno w zwykłych spodniach i nawet po ulicy chodzę w odpietych to wlazłam na vinted. Wydałam 35zl i kupiłam spodnie, leginsy, 3 bluzki i rogal do karmienia 😂😂 mam nadzieję że nie zapesze tymi zakupami. 😉
 
Jak maszyna to taka z chińskimi częściami 🤭😅 od czasu do czasu chodzi, ale jak przegrzeje się to stygnie 2 dni 😶 ostatnio trochę ogarnęłam się, bo pod rząd miałam 2 dni tylko z małym, mąż musiał swoje pozałatwiać i nie miałam wyjścia i musiałam sprężyć się, a następnego dnia szlam na szkolenie do pracy, załatwiałam medycynę pracy i różne organizacyjne pierdoly.. No i o 14 byłam juz taka wykończona, że do domu nie moglam wrócić 🤣 po drodze pojechałam do rodziców położyć się, aby mnie dziecko I mąż nie męczyli 🤭 jeszcze dzisiaj jestem zmęczona i szczerze to nie zrobiłam nic. Jak się nie ogarnę, to sama na siebie będę musiała sanepid wezwać, bo niedługo będziemy mogli zapisać się do programu o tych zbieraczach i śmieci łopatami będziemy mogli wyrzucać 😲
Ty masz gorzej, bo wymioty jednak bardziej osłabiają organizm. Uspokoiło sie juz trochę?
Rozwaliłaś mnie z chińskimi częściami 🤣 dziś lepiej, ale ja funkcjonuje na tabletkach, bo dzwoniłam do mojego ginekologa poinformować, że zdycham i mi zapisał te co w poprzedniej ciąży. Mam nadzieję, że będzie lepiej, mogłabym juz być w 4 miesiącu. Ja w sumie juz nawet wolę końcówkę z ogromnym brzuchem niż początki
 
Dziewczyny jak wam mija wieczorek? Jak się czujecie? Ja już wykompana i leze pod kocem, czekam na teściowa bo ma wpaść posiedzieć po mszy, mąż mi się pyta idziesz drzymac, dobrze ze już wieczór powiem wam ze do tego piątku ja osiwieje 🙈 tak mi się ciągną te dni 🙈
 
reklama
Dziewczyny z racji że już mi ciasno w zwykłych spodniach i nawet po ulicy chodzę w odpietych to wlazłam na vinted. Wydałam 35zl i kupiłam spodnie, leginsy, 3 bluzki i rogal do karmienia 😂😂 mam nadzieję że nie zapesze tymi zakupami. 😉
Ja dawno spodni nie ubierałam 🤣 poprzednio nosilam 3/4 ciąży legginsy z hm, ale nie ciążowe tylko takie z wysokim stanem i byłam zadowolona, tylko, że mi się trafiło, że końcówkę przechodziłam w legginsach i swetrach, bo zima była, a teraz nawet nie myślę jakie będzie dla nas lato... Kupiłam też wtedy spodnie z hm i wydałam dla mnie sporo kasy, a miałam je dwa razy ubrane, bo mi wiecznie z tyłka spadały..
 
Do góry