reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Super mi wreszcie to czytać. Miałam wrażenie, że jestem tutaj sama z hardcorowymi dolegliwościami. Czytam absolutnie każda wypowiedź w tym wątku, ale nie zbyt się udzielam, bo byłabym nieproszonym Grinchem. Jestem cholernie zazdrosna jak czytam, że Wy wycieczki do maca robicie czy Was tylko trochę piersi pobolewaja. Jak ja bym tak chciała 😭😭😭 jestem wrakiem człowieka.
Jeśli w ciągu dnia uda mi się zjeść pół kromki chleba to jest święto lasu.
W łazience czuje nawet przez wentylator lakier do włosów sąsiadki i już muszę klękać do kibelka. Mąż zamówił sobie pizze. Płacze pod kocem przy otwartym oknie, bo smród zaraz wywróci mi żołądek na drugą stronę.
To moja pierwsza ciąża, ale jeśli to ma tak wyglądać to chyba na niej się skończy.
Myślę, ze na niektóre dziewczyny przyjdzie jeszcze czas 😉 w pierwszej ciąży też tak miałam, co prawda nie wymiotowałam, ale miałam takie mdłości, że z łóżka nie wychodziłam i nie chciało mi się normalnie żyć. Najgorszy był moment chyba koło 9, 10 tygodnia. Miałam serdecznie dość, totalne uczucie bezsilnosci i myśl, że to się nigdy nie skończy. Byłam tak zła, bo byłam głodna, a jak widziałam jedzenie to podnosiło mi się. Teraz druga ciaza i są wzloty i upadki, ale w porównaniu z pierwsza to nie powinnam az tak narzekać, bynajmniej na razie. Nie wiem czy zwracasz na to uwagę, ale ja lepiej czuje się jeżeli wystarczająco dbam o nawodnienie organizmu (u mnie to z 2 l chyba wyjdą, popijane małym porcjami pomiędzy posilkami), jak mniej pije to nudności są większe. No i wtedy głodziłam się, a teraz jem w miarę cyklicznie dania lekkie i to tez trochę pomaga. No ale czy to zasługa zmiany nawyków, czy po prostu w drugiej ciąży organizm jest inaczej przystosowany 🤷‍♀️
 
reklama
Oj dziewczyny wy mówicie o tych dolegliwościach mi aż płakać się chcę😭 tak się przejmuję, a jutro niedziela i nawet bety nie zrobię😭 czekam na poniedziałek , tak mnie martwią te piersi 😭
 
W suwaczku mam dzien ostatniej miesiączki. Niby ciąża jest młodsza, ale nie ma zgodności o ile na razie. Dowiem się na początku grudnia. Na razie kalendarzyk mówi, że jestem 7+4, więc tak mówię i ja :p
Tak mi się wydawało, ze masz podobnie. 🙂 Ja nie zapisałam wrześniowej miesiaczki i teraz mam rozkmine 🤭 chociaż i tak nikt nie da nam gwarancji kiedy ta owulacja tak na prawdę była, no ale muszę zacząć trzymać się jakiejś daty 😁 liczysz bardziej na czerwiec, czy chciałabyś doczekać lipca ?
 
@BalbinaKwiat hej Ty to i tak jesteś maszyna w porównaniu do mnie. Ja albo siedzę albo leżę. Jestem tak słaba, że masakra. Dzis o dziwo mam trochę lepszy dzień, przynajmniej południe, że zeszłam w domu na dół, to dla mnie już coś. Mąż i mama robią wszystko dosłownie, dobrze, że mój młody w miarę daje żyć. Myślałam, że w nocy zejdę, bo mąż zmienił posciel i ona tak pachnie płynem do płukania, okropne, aż mi cofa 😱
 
A piersi bolą ci?
Kurde bo ja zauważyłam ze miększe mi się zrobiły , ale wątpię żeby było coś złego jak beta tak ładnie rośnie
Musiałam się zmacać😁
Nie bolą i z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży też nie bolały 🙂 nie uważam tego za nic złego i się nie martwię. Każda z nas jest inna i ma inne objawy. Przeważnie cycki robią się większe w ciąży. U mnie tak nie było i w tej ciąży również na to nie liczę.
 
Oj dziewczyny wy mówicie o tych dolegliwościach mi aż płakać się chcę😭 tak się przejmuję, a jutro niedziela i nawet bety nie zrobię😭 czekam na poniedziałek , tak mnie martwią te piersi 😭

Ja już to pisałam, ale powtórzę 🙃 mam za sobą totalnie bezobjawową ciążę. Gdyby nie brak okresu i plus 15kg na samym brzuchu mogłabym nie wiedzieć że jestem w ciąży. Zero bólu jakiegokolwiek, zero mdłości, zero zachcianek, potem praktycznie zero ruchów (łożysko na przedniej ścianie plus otyłość II stopnia), moja mama powiedziała, że nic tylko powinnam w ciąży chodzić ;) Dziś ten już nastolatek jest jednym z najspokojniejszych i najpilniejszych dzieci jakiego znam ;) życzę takiego każdemu

Ps. chociaż może nie bo dziwnie mi trochę jak kupuje koszule zamiast tshirtów :p
 
Oj dziewczyny wy mówicie o tych dolegliwościach mi aż płakać się chcę[emoji24] tak się przejmuję, a jutro niedziela i nawet bety nie zrobię[emoji24] czekam na poniedziałek , tak mnie martwią te piersi [emoji24]

W ogóle się nie martw, ja miałam zupełny brak objawów, piersi to w sumie mnie nadal nie bolą, za to od dwóch dni mam takie mdłości, że żyć się odechciewa nawet w nocy spać nie mogę [emoji1785] więc to wcale nie musi przyjść tak od razu (6+1)
 
Ja już to pisałam, ale powtórzę 🙃 mam za sobą totalnie bezobjawową ciążę. Gdyby nie brak okresu i plus 15kg na samym brzuchu mogłabym nie wiedzieć że jestem w ciąży. Zero bólu jakiegokolwiek, zero mdłości, zero zachcianek, potem praktycznie zero ruchów (łożysko na przedniej ścianie plus otyłość II stopnia), moja mama powiedziała, że nic tylko powinnam w ciąży chodzić ;) Dziś ten już nastolatek jest jednym z najspokojniejszych i najpilniejszych dzieci jakiego znam ;) życzę takiego każdemu

Ps. chociaż może nie bo dziwnie mi trochę jak kupuje koszule zamiast tshirtów :p
Haha
Boże uspokoiłaś mnie trochę , jestem po poronieniu więc strach obecny niestety, a jestem dopiero 15 dpo 😄
 
Ja już to pisałam, ale powtórzę [emoji854] mam za sobą totalnie bezobjawową ciążę. Gdyby nie brak okresu i plus 15kg na samym brzuchu mogłabym nie wiedzieć że jestem w ciąży. Zero bólu jakiegokolwiek, zero mdłości, zero zachcianek, potem praktycznie zero ruchów (łożysko na przedniej ścianie plus otyłość II stopnia), moja mama powiedziała, że nic tylko powinnam w ciąży chodzić ;) Dziś ten już nastolatek jest jednym z najspokojniejszych i najpilniejszych dzieci jakiego znam ;) życzę takiego każdemu

Ps. chociaż może nie bo dziwnie mi trochę jak kupuje koszule zamiast tshirtów :p

Elegancik [emoji16]
 
reklama
Do góry