reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ha, sprawdziłam w necie i o dziwo : skpro jest mięcho, ciutka warzyw jest tam wit B12, niacyna, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina, potas ... no niestety ale fastfoody to tłuszcze trans ... ale coś widocznie w sobie ma taki burgerek.
Ostatnio gdzieś czytałam, że przy takiej ilości tłuszczów trans wchłanianie witamin i minerałów jest utrudnione. No ale.. jak mnie samą wzięło na MC podczas zakupów z mężem, to tak nazarlam się, że już chyba do końca ciąży nie odwiedzę MC. 🤢
 
reklama
Heeej 😀 ja po mojej pierwszej wizycie na usg musiałam wczoraj ochłonąć... ale na szczęście wszystko dobrze. Najważniejym dla mnie było dowiedzieć się czy ciąża jest w macicy i jest! Lekarz założył mi już kartę ciąży, termin na 23.07.2022. Za tydzień w piątek kolejna wizyta i wtedy powinnam już dostać skierowanie na badania.
P.S załączam zdjęcie, przyjżyjcie się dobrze 😉Zobacz załącznik 1338595
Gratuluje. Juz myślałam, że nie będziemy mieć w lipcu bliźniaków. Trzymam kciuki.
 
@Wer-ka bliźniaki to cudowna sprawa - jeżeli miałoby coś się stać to bez znaczenia czy jest pojedyncza ciąża czy podwójna. Będzie dobrze [emoji3590]
U mnie też szybko rośnie -
12.11 76,32
13.11 140,72
15.11 314,41
17.11 1078,02

Pierwsza wizytę mam 26.11 6+0 . Jak się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża?
To jest moja druga ciąża, 2 miesiące temu poroniłam , był pusty pęcherzyk , doczekałam się miesiączki i w pierwszym cyklu się udało 😍
Tym razem jest inaczej , beta rośnie ładnie 😍 czuję się dobrze , piersi mi powiększyły się , sutki bardziej tkliwe, ale nie bolą, ja jak idiotka dotykam tych piersi co 5 min 😂 strach jest minimalny , ale wierzę ,wierzę że pod koniec lipca będętrzymać swojego zdrowego maluszka na rączkach ❤️
 
na początku to normalne :) u mnie pierwsze przyrosty przy takiej niskiej becie to prawie 200% :) Gratuluję i witamy ❤❤

Ja dziś mam ważny dzień bo będę mówić moim rodzicom o tym, że jestem w ciąży 🥰 już się nie mogę doczekać. Zwariują ze szczęścia 🥰🥰🥰
To my wczoraj powiedzieliśmy naszym dzieciom, byłam mega ciekawa ich reakcji. Moje już są duże i kumate więc reakcja dość świadoma. Nawet ich nagraliśmy na pamiątkę ❤️. Powiwm Wam, ze się i uśmiałam i spłakałam z wzruszenia na ich reakcję. Najpierw synek krzyknął ze śmiechem: " o nie, moj koszmar się spełnił" a potem zaczął wypytywać jak duży już jest dzidziuś, kiedy będzie, zaczął planować jak będzie pomagał. Coreczka się tak wzruszyła, że jej łezki poleciały. Ogolnie nie mogę się od nich opędzić, co chwile mi wode przynoszą, pytają czy coś mogą dla nas zrobić. Mój brzuszek to teraz świętość dla nich ❤️
 
Cześć dziewczyny, czy Wam dziś się chce też tak spać?? Mi okropnie 🙈 najchętniej bym się położyła i poszła nyny, Idę posprzątać łazienkę a potem sobie włączę film i będę oglądać :) spokojnej soboty ☺☺☺
Ja nie mam siły wstać z łóżka 🥱 do tego jakoś tak morale opadły. Mam jakiś taki humor na uzalanie sie: ze mnie nikt nie rozumie, że taka samotna, że mąż nigdy nie zrozumie ciąży, ogólnie, że świąt jest zły, a do tego w domu mam bałagan itp 🙈 ciaza rozkłada mnie na łopatki 😢
 
Ja nie mam siły wstać z łóżka 🥱 do tego jakoś tak morale opadły. Mam jakiś taki humor na uzalanie sie: ze mnie nikt nie rozumie, że taka samotna, że mąż nigdy nie zrozumie ciąży, ogólnie, że świąt jest zły, a do tego w domu mam bałagan itp 🙈 ciaza rozkłada mnie na łopatki 😢
Głowa do góry zaraz będzie lepiej zobaczysz ☺ mi się też nic nie chce po za spaniem 🤣🤣 coś czuje ze sobotę cała przeleze w końcu zaraz 12 a nic jeszcze nie zrobiłam 🙈 dobrze ze mam męża ogarniętego i on ogarnia mieszkanie aż wstyd się przyznać że on sprząta a ja leżę 🙈🙈🙈 niby od 14-15 tyg już jest lepiej ja już nie pamiętam jak to bo w czesniejszych ciążach ale oby się polepszyło bo ile można tak leżeć 🙉🙉🙉🙊🙊
 
Ja nie mam siły wstać z łóżka 🥱 do tego jakoś tak morale opadły. Mam jakiś taki humor na uzalanie sie: ze mnie nikt nie rozumie, że taka samotna, że mąż nigdy nie zrozumie ciąży, ogólnie, że świąt jest zły, a do tego w domu mam bałagan itp 🙈 ciaza rozkłada mnie na łopatki 😢
Spokojnie, to przejdzie. Też mam nie najlepszy czas, ciągłe mdłosci, brak sił. Dodatkowo jesteśmy w trakcie remontu domu, ktory się strasnie rozwleka, ekipy się wysypują, ceny z kosmosu. Jeszcze miesiąc temu myslalam, ze do swiat zdązymy, juz straxilam nadzieję. Zresztą przez te mdłosci to mi juz wszyatko jedno 😅
 
Dziewczyny, jak poruszony został ten temat to powiedziałyscie już rodzinie o ciąży ? Nie mam na myśli jakiś ciotek i dalszej rodziny tylko tą najbliższą: rodzice, rodzeństwo? Ja jestem według OM 7+2 a według USG 6+2 i nie wiem czy Wy już na takiej wczesnej ciąży mówicie czy jeszcze czekacie. Na USG w 5+4 było widać bicie serca, ale nie słyszałam bo zarodek jeszcze troszeczkę był za mały.
 
Głowa do góry zaraz będzie lepiej zobaczysz ☺ mi się też nic nie chce po za spaniem 🤣🤣 coś czuje ze sobotę cała przeleze w końcu zaraz 12 a nic jeszcze nie zrobiłam 🙈 dobrze ze mam męża ogarniętego i on ogarnia mieszkanie aż wstyd się przyznać że on sprząta a ja leżę 🙈🙈🙈 niby od 14-15 tyg już jest lepiej ja już nie pamiętam jak to bo w czesniejszych ciążach ale oby się polepszyło bo ile można tak leżeć 🙉🙉🙉🙊🙊
Najlepsze jest to, ze powinnam do tego inaczej podejść, bo w 2020 roku dopiero co rodziłam 🤭 a tu hormony i tak robią co chcą 🙈 mój mąż stara się, ale jednak widzę, że jak nie jestem w formie to cały system siada. Mąż załatwił dziś opiekę babci nad małym na parę godzin.. więc mam labę. Jezuuu.. muszę się ogarnąć 🙄
 
reklama
Do góry