reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, czy Wam dziś się chce też tak spać?? Mi okropnie 🙈 najchętniej bym się położyła i poszła nyny, Idę posprzątać łazienkę a potem sobie włączę film i będę oglądać :) spokojnej soboty ☺☺☺
 
reklama
Ja chodzę prywatnie, mam naprawde bardzo dobrego lekarza. Następna wizyta 29.11.

Zdaję sobie sprawę że nie jest to prosta sprawa. To dopiero początek, jak w przypadku większości ciąż tutaj. Ale miałyśmy sobie dodawać otuchy, a takie posty niestety dodają, ale stresu... 😔
Werka bardzo cię przepraszam i tak jak mówiłam bardzo mocno trzymam kciuki. Nie chciałam cię urazić. Poprostu to nie jest takie proste. Ale wierzę że się uda i będziesz liderką wśród lipcowek jako jedyna (jak na razie) w ciąży bliźniaczej. Jesz ze raz przepraszam i ściskam mocno 😘😘
 
Cześć dziewczyny, czy Wam dziś się chce też tak spać?? Mi okropnie 🙈 najchętniej bym się położyła i poszła nyny, Idę posprzątać łazienkę a potem sobie włączę film i będę oglądać :) spokojnej soboty ☺☺☺
Mi też się chce spać. Ale to dlatego ze syn wczoraj wypił półtorej szklanki soku jabłkowego tymbark i od razu dostał uczulenia na twarzy. Co za tym poszło od 5 rano walczymy z biegunką i bólem brzucha. Czekam teraz od 15 minut na telefon od lekarza bo już nie wiem jak mu pomoc. 😞
 
Cześć dziewczyny) Nieśmiało się dołączam do was
Ostatnia miesiączka 21 października, więc chyba w ostatnie dni lipca się wstrzelam 🙂 beta 17.11 -116, 19.11-361
Nawet zastanawiam się czy nie za dużo rośnie)
Ktoś może też miał taki przyrost nagły?
Już pisałam do ginekologa , za tydzień jakoś będziemy się umawiać na początek grudnia na wizytę :)
 
Cześć dziewczyny) Nieśmiało się dołączam do was
Ostatnia miesiączka 21 października, więc chyba w ostatnie dni lipca się wstrzelam 🙂 beta 17.11 -116, 19.11-361
Nawet zastanawiam się czy nie za dużo rośnie)
Ktoś może też miał taki przyrost nagły?
Już pisałam do ginekologa , za tydzień jakoś będziemy się umawiać na początek grudnia na wizytę :)
Hej 🙂 przyrost jest dobry. Niejedna z nas tu miała nawet większe 😉 witamy Cię w lipcówkach 2022!!!
 
Cześć dziewczyny) Nieśmiało się dołączam do was
Ostatnia miesiączka 21 października, więc chyba w ostatnie dni lipca się wstrzelam 🙂 beta 17.11 -116, 19.11-361
Nawet zastanawiam się czy nie za dużo rośnie)
Ktoś może też miał taki przyrost nagły?
Już pisałam do ginekologa , za tydzień jakoś będziemy się umawiać na początek grudnia na wizytę :)
na początku to normalne :) u mnie pierwsze przyrosty przy takiej niskiej becie to prawie 200% :) Gratuluję i witamy ❤❤

Ja dziś mam ważny dzień bo będę mówić moim rodzicom o tym, że jestem w ciąży 🥰 już się nie mogę doczekać. Zwariują ze szczęścia 🥰🥰🥰
 
@Wer-ka bliźniaki to cudowna sprawa - jeżeli miałoby coś się stać to bez znaczenia czy jest pojedyncza ciąża czy podwójna. Będzie dobrze [emoji3590]
Cześć dziewczyny) Nieśmiało się dołączam do was
Ostatnia miesiączka 21 października, więc chyba w ostatnie dni lipca się wstrzelam [emoji846] beta 17.11 -116, 19.11-361
Nawet zastanawiam się czy nie za dużo rośnie)
Ktoś może też miał taki przyrost nagły?
Już pisałam do ginekologa , za tydzień jakoś będziemy się umawiać na początek grudnia na wizytę :)
U mnie też szybko rośnie -
12.11 76,32
13.11 140,72
15.11 314,41
17.11 1078,02

Pierwsza wizytę mam 26.11 6+0 . Jak się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża?
 
reklama
Do góry