reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

mam wyniki z laboratorium:
16946,0 mIU/mL
(wczoraj było
14092,0 mIU/mL)

[Niby jest przyrost ale na poziomie 44% na 48 godzin...]

czekam na wizytę u mojego lek na 16.00
A to nie jest tak, że przy takich wysokich wartościach beta już nie przyrasta tak gwałtownie jak na początku? Moim zdaniem jest ok, nie powinnaś się tak martwić, trzymam kciuki za wizytę 🤞
 
reklama
A to nie jest tak, że przy takich wysokich wartościach beta już nie przyrasta tak gwałtownie jak na początku? Moim zdaniem jest ok, nie powinnaś się tak martwić, trzymam kciuki za wizytę 🤞
Właśnie tez tak ni się zdaje ze tylko na początku tak szybko rośnie a przy takich wysokich zwalnia bo to juz są naprawdę wysokie wartości
 
A jeśli chodzi o progesteron to normy dla I trymestru są takie:
Screenshot_20211118_115949.jpg

Więc nadal mieścisz się w normie, w dolnej granicy, ale nadal jest to norma 😉 Pewnie lekarz zapisze Ci duphaston lub coś innego 😉
 
Dzien dobry mamuski :) milego dzionka.
Ja powoli chyba dolaczam do tych co sie martwia ze nie maja objawow 😅 . Mdlosci ustapily zadnych zachcianek ani wilczego glodu bolu podbrzucha tylko cycki lekko wrazliwe. 7 tydz mi wychodzi czyzby tak sie spokojnie zrobilo? No dzis czuje jakbym nie byla w ciazy i nie wiem czy sie cieszyc i korzystac czy martwic
 
Dzien dobry mamuski :) milego dzionka.
Ja powoli chyba dolaczam do tych co sie martwia ze nie maja objawow 😅 . Mdlosci ustapily zadnych zachcianek ani wilczego glodu bolu podbrzucha tylko cycki lekko wrazliwe. 7 tydz mi wychodzi czyzby tak sie spokojnie zrobilo? No dzis czuje jakbym nie byla w ciazy i nie wiem czy sie cieszyc i korzystac czy martwic
Nie martw się może jesteś ta szczęściara bez objawów. Moja siostra jest w 28 tyg I ona cały czas mówi że gdyby nie brak okresu to pewnie nie wiedziała by o ciąży żadnych mdłości żadnych boli nic nie miała. A ja 6 tydz i zdycham. Wiec to nie jest regula
 
Wyszłam dziś na małe zakupy ze szwagierką. Chwile pochodzilam, weszlam po schodach i zadyszka plus ból lędźwi. Rano lekko mnie mdliło. Niby objawy się pojawiają i troche mnie to uspokaja
 
Witam się i ja 😁 termin na 12 lipca. Obecnie 6t2d. 2 kreseczki zobaczyłam już 2 tygodnie temu i od tego czasu was podczytywalam . Ale dziś byłam na 1 wizycie i wszystko jest cacy więc postanowiłam dołączyć. Mam już 2 dzieci 7 letnia córka i 15 miesiecznego synka. Miłego dzionka 😁😁😁
 
Witam się i ja 😁 termin na 12 lipca. Obecnie 6t2d. 2 kreseczki zobaczyłam już 2 tygodnie temu i od tego czasu was podczytywalam . Ale dziś byłam na 1 wizycie i wszystko jest cacy więc postanowiłam dołączyć. Mam już 2 dzieci 7 letnia córka i 15 miesiecznego synka. Miłego dzionka 😁😁😁
Wszystko już widoczne na usg? 🙂
Za chwilę będę się stresować, że zostaję w tyle za wami 🙄 mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu ujrzę coś więcej niż tylko sam pęcherzyk...
 
Dzien dobry mamuski :) milego dzionka.
Ja powoli chyba dolaczam do tych co sie martwia ze nie maja objawow 😅 . Mdlosci ustapily zadnych zachcianek ani wilczego glodu bolu podbrzucha tylko cycki lekko wrazliwe. 7 tydz mi wychodzi czyzby tak sie spokojnie zrobilo? No dzis czuje jakbym nie byla w ciazy i nie wiem czy sie cieszyc i korzystac czy martwic
Też tak mam. Wczoraj mnie brały różne zachcianki jedzeniowe ale dzisiaj póki co nic. I tak samo, brzuch w ogóle od 2 dni nie boli, żadnych mdłości, piersi bolą co dzień coraz mniej. Jedyne co się utrzymuje to nagła kiepska kondycja włosów i ta fizyczna słabość.
Jeśli tak ma to przebiegać to ja jestem za 🤩 Szkoda mi dziewczyn które przytulają się do wc 😔
 
reklama
Witam się i ja 😁 termin na 12 lipca. Obecnie 6t2d. 2 kreseczki zobaczyłam już 2 tygodnie temu i od tego czasu was podczytywalam . Ale dziś byłam na 1 wizycie i wszystko jest cacy więc postanowiłam dołączyć. Mam już 2 dzieci 7 letnia córka i 15 miesiecznego synka. Miłego dzionka 😁😁😁
Było serduszko ??? Ja jutro idę to będzie 6t0d i zastanawiam się co tam będzie
 
Do góry