reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Kochana nawet mnie nie strasz bo ja też mam ciągłe brunatne plamienia i póki co jestem leżąca 😂
23.11 się dowiem co dalej
Ja od tygodnia nie wychodzę z domu, też mam nakaz leżenia i maksymalną dawkę hormonów. Niedługo seriale mi się skończą na netflixie, a plecy to już mi się dają we znaki
Wizyta dopiero 29.11
 
mam wyniki z laboratorium:
16946,0 mIU/mL
(wczoraj było
14092,0 mIU/mL)

[Niby jest przyrost ale na poziomie 44% na 48 godzin...]

czekam na wizytę u mojego lek na 16.00
 
reklama
Jejq jak ja się okropnie czyhe masakra mdłości kołatania serca i ciągle mi gorąco jakas taka skapciala jestem a to trzeba do pracy iść jeszcze dzisiaj masakra. Od jutra bedzie l4 bo w mojej pracy nie pracuje pracuje w ciąży na produkcji z dźwiganiem itd wiec bede odliczała dzisiaj minuty do końca zmiany normalnie
 
Do góry