reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny :) jak dziś samopoczucie?? U mnie jakos leci :) była u mnie kuzynka która też się spodziewa dzidziusia ale ona nie wie że ja też jestem w ciąży tkz że Test pokazał 2 kreseczki 😍😍 oprócz córki i lekarza rodzinnego i męża nikt nie wie, lekarz rodzinny wie bo dał mi L4 lepiej dla mnie jak już jestem w domu niż w pracy z powodu mojej choroby wole jednak nie kusić losu, rodzinie powiem o ciąży dopiero gdzieś w 12-15 tygodniu jedynie to teściowa dowie się wcześniej bo jak ja jestem w pracy to ona rano przychodzi do dzieci i syna zaprowadzą mi do przedszkola, szczerze wam powiem ze az boję się jej opinie nawet nie tyle co boję ale nie chce mi się słuchać tego gadania że po co nam 3 dziecko że mamy dwójkę itd
Dziś w nocy bolała mnie macica dwa razy takie bardzo dziwne uczucie nie wiem co to miało być 🙈
 
Też idę w 6+0 (przyszły piątek) [emoji6] trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę [emoji3526]
Najlepsze jest to ze rejestrowałam się prywatnie to pierwszy wolny termin dali mi na 16.12 masakra. Wiec napisałam do gina mojego smsa bo po moich wcześniejszych przebojach z ciążami balam się tyle czekać i kazał przyjsc jutro całe szczęście. Wiem że będzie dobrze tym razem musi być dzięki za kciuki :)
 
Witam się i ja 😁 termin na 12 lipca. Obecnie 6t2d. 2 kreseczki zobaczyłam już 2 tygodnie temu i od tego czasu was podczytywalam . Ale dziś byłam na 1 wizycie i wszystko jest cacy więc postanowiłam dołączyć. Mam już 2 dzieci 7 letnia córka i 15 miesiecznego synka. Miłego dzionka 😁😁😁
Hej, idziemy łeb w łeb. Też mam termin na 12 lipca i też dwojkę dzieci 😀 Dużo nas tu potrojnych mamuś 😁
 
Cześć dziewczyny :) jak dziś samopoczucie?? U mnie jakos leci :) była u mnie kuzynka która też się spodziewa dzidziusia ale ona nie wie że ja też jestem w ciąży tkz że Test pokazał 2 kreseczki 😍😍 oprócz córki i lekarza rodzinnego i męża nikt nie wie, lekarz rodzinny wie bo dał mi L4 lepiej dla mnie jak już jestem w domu niż w pracy z powodu mojej choroby wole jednak nie kusić losu, rodzinie powiem o ciąży dopiero gdzieś w 12-15 tygodniu jedynie to teściowa dowie się wcześniej bo jak ja jestem w pracy to ona rano przychodzi do dzieci i syna zaprowadzą mi do przedszkola, szczerze wam powiem ze az boję się jej opinie nawet nie tyle co boję ale nie chce mi się słuchać tego gadania że po co nam 3 dziecko że mamy dwójkę itd
Dziś w nocy bolała mnie macica dwa razy takie bardzo dziwne uczucie nie wiem co to miało być 🙈
Olej to co myślą inni, nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Zresztą możesz się jeszcze zdziwić. Moi teściowie też raczej z tych co uwazają ze dwojka wystarczy tym bardziej ze parka, ale wydaje mi się, ze jak się dowiedzą a jak juz się urodzi to już w ogole zmiękną. Jedyne osoby ktoryxh reakcji się obawiam to moje dzieciaczki 😅
 
Olej to co myślą inni, nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Zresztą możesz się jeszcze zdziwić. Moi teściowie też raczej z tych co uwazają ze dwojka wystarczy tym bardziej ze parka, ale wydaje mi się, ze jak się dowiedzą a jak juz się urodzi to już w ogole zmiękną. Jedyne osoby ktoryxh reakcji się obawiam to moje dzieciaczki 😅
Masz rację trzeba olać to co mówią inni ale i tak się nasłucham a ja jestem taka że wole się nie odzywać niech jednem uchem wleci a drugim wyleci, moja córka wie potem pytała tylko jak to mama skąd wiesz syn jeszcze nie wie jak potwierdzę ciaze i lekarz powie ze wszystkio ok to wtedy powiem synkowi i napewno siostrze jednej bo pracujemy w jednej firmie to i tak zaraz się skapnie że do pracy nie chodzę no i teściowej tez powiem. A reszta dowie się później może w święta, zobaczymy już nie mogę się doczekać aż zobaczę ta mała fasolkę i lekarz potwierdzi ciążę, będę umawiać się w poniedziałek na przyszły tydzień najlepiej bym chciała na środę na 1.12 to by mi skoczyło równe 6.0t i może już by było serduszko ❤
 
I tak trzymaj [emoji3590] ja też jestem dobrej myśli [emoji3590]
Najlepsze jest to ze rejestrowałam się prywatnie to pierwszy wolny termin dali mi na 16.12 masakra. Wiec napisałam do gina mojego smsa bo po moich wcześniejszych przebojach z ciążami balam się tyle czekać i kazał przyjsc jutro całe szczęście. Wiem że będzie dobrze tym razem musi być dzięki za kciuki :)
 
reklama
Do góry