reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
hmm nigdy nie robiłam peelingu na głowie ... ale spróbuję.
Teraz wyczytałam na googlach , że to normalne. Piękne włosy robią się brzydkia, a te brzydkie znowu nabierają blasku.
Z twarzą to samo. Ja miałam problem z trądzikami i porami, a od paru tygodni kompletnie nie mam z tym problemu.
No twarz to mam teraz idealna zawsze taka cgce :) włosy w sumie nie są takie źle. Co do włosów to martwie się co to będzie po porodzie. Po ciazy z córką to mi garściami leciały
 
Cześć Dziewczyny,
aktualnie jestem w 7tc+4, już po dwóch usg - jest zarodek z pięknie bijącym serduszkiem.
Niestety moja ciąża nie będzie należała do tych łatwych i przyjemnych, z powodu macicy dwurożnej oraz nietoleracji gluzkozy. Od 5tc zmagam się z plamieniami, dlatego bardzo proszę o same pozytywne myśli i trzymanie kciuków :)
Kochana nawet mnie nie strasz bo ja też mam ciągłe brunatne plamienia i póki co jestem leżąca 😂
23.11 się dowiem co dalej
 
Poszłam od rana ponownie na betę i proga - nadzieja umiera ostatnia... może wcześniej był jakiś błąd w laboratorium, a na 16 mam lekarza. Dziewczyny Bardzo proszę o trzymanie kciuków! 🙏
oczywiście trzymamy z całej siły ❤ musimy wszystkie być twarde i dobrej myśli ❤👄

Ja od dziś zaczynam mój romans z łóżkiem - byłam na chwilę w pracy, zabrać swoje rzeczy i poinformować że nie wracam. Chwilę się poruszałam i brzuch znowu boli. Także najbliższy miesiąc mam na leżąco. Macie pomysł czym zająć umysł i ręce? Z książkami ciężko, bo mam problem ze skupieniem się nad tym co czytam 😬 może któraś robi na drutach, szydełku albo coś? Coś polecacie? 🙈
 
oczywiście trzymamy z całej siły ❤ musimy wszystkie być twarde i dobrej myśli ❤👄

Ja od dziś zaczynam mój romans z łóżkiem - byłam na chwilę w pracy, zabrać swoje rzeczy i poinformować że nie wracam. Chwilę się poruszałam i brzuch znowu boli. Także najbliższy miesiąc mam na leżąco. Macie pomysł czym zająć umysł i ręce? Z książkami ciężko, bo mam problem ze skupieniem się nad tym co czytam 😬 może któraś robi na drutach, szydełku albo coś? Coś polecacie? 🙈
Ja sobie wyszywam haftem krzyżykowym. Raz sobie zimą kupiłam i tak to leży już 3.rok hehe , teraz mam okazję skończyć ale leci mi drugi tydzień takiego leżakowania i mam kapkę dość.
Oglądam czasami stare filmy na CDA, wyszukuję różne przepisy na necie, siedzę tu na forum, dzisiaj np robię na lamptopie pożądek ze wszystkimi zdjęciami ( są ich seeetki ). Taki czas że akurat pochmurno jest i zima za pasem.
Wyszukuję sobie takie domowe pierdołki. Mam np trochę roślinek w domu więc 1 dzień przeleci mi na spokojnym czyszczeniu liści na każdej z nich ale to są plany 1dniowe.
 
Ja mam dzisiaj lekki stres 🤦 trochę dźwignęłam w pracy i teraz czuję ciągnięcie w macicy 🙈 po tym poronieniu człowiek jest taki głupi, że masakra. Jestem 4+5 (wg preglife) mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zaostrzą się objawy, bo narazie co jakiś czas lekko mnie mdli i bardzo szybko reaguje odruchem wymiotnym na niektóre zapachy, jedyne co mnie uspokaja to ciągły ból i napięcie piersi i zmęczenie 😂 jeszcze 2 tygodnie i może się czegoś dowiem 🤦
 
hmm nigdy nie robiłam peelingu na głowie ... ale spróbuję.
Teraz wyczytałam na googlach , że to normalne. Piękne włosy robią się brzydkia, a te brzydkie znowu nabierają blasku.
Z twarzą to samo. Ja miałam problem z trądzikami i porami, a od paru tygodni kompletnie nie mam z tym problemu.
To ja właśnie nigdy nie miałam problemu z cerą, nawet w pierwszej ciąży a teraz mam ewidentnie trądzik, a pory to jak kratery i przetłuszcza mi się buzia przy tym jest przesuszona skóra i schodzi płatami.. bleeehhhh..
 
No twarz to mam teraz idealna zawsze taka cgce :) włosy w sumie nie są takie źle. Co do włosów to martwie się co to będzie po porodzie. Po ciazy z córką to mi garściami leciały
Ja też łysiałam. No prześwity miałam. Najgorzej, że po 4 miesiącach myślałam że mnie ominie, a zaczęły wypadać po 5 i to garściami. No okropnie się czułam. Wstydziłam się tego jak wyglądam :( Szczególnie, że u mnie w rodzinie babcia i mama mają bardzo mało włosów i martwię się, że podzielę ich los.
 
reklama
oczywiście trzymamy z całej siły ❤ musimy wszystkie być twarde i dobrej myśli ❤👄

Ja od dziś zaczynam mój romans z łóżkiem - byłam na chwilę w pracy, zabrać swoje rzeczy i poinformować że nie wracam. Chwilę się poruszałam i brzuch znowu boli. Także najbliższy miesiąc mam na leżąco. Macie pomysł czym zająć umysł i ręce? Z książkami ciężko, bo mam problem ze skupieniem się nad tym co czytam 😬 może któraś robi na drutach, szydełku albo coś? Coś polecacie? 🙈
Pograj na kompie :p Dzieci sobie porób w simsach :D Taki trening przed rzeczywistością. Sprawdź na jakim etapie nie ogarniasz :D
 
Do góry