reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jak mnie denerwuje fakt, że ludzie czują się uprawnieni do mówienia innym ile powinni mieć dzieci. Nie chcesz mieć krytyka, masz jedno "kiedy drugie", jest dwójka "no to już Wam wystarczy", trójka "no chyba na tym skończycie?!". Mam ochotę wtedy spytać takiej osoby a jak tam u niej sex się układa i czemu tylko dwójka/ jedno/a parki to się nie dało? [emoji849]
Cześć dziewczyny :) jak dziś samopoczucie?? U mnie jakos leci :) była u mnie kuzynka która też się spodziewa dzidziusia ale ona nie wie że ja też jestem w ciąży tkz że Test pokazał 2 kreseczki [emoji7][emoji7] oprócz córki i lekarza rodzinnego i męża nikt nie wie, lekarz rodzinny wie bo dał mi L4 lepiej dla mnie jak już jestem w domu niż w pracy z powodu mojej choroby wole jednak nie kusić losu, rodzinie powiem o ciąży dopiero gdzieś w 12-15 tygodniu jedynie to teściowa dowie się wcześniej bo jak ja jestem w pracy to ona rano przychodzi do dzieci i syna zaprowadzą mi do przedszkola, szczerze wam powiem ze az boję się jej opinie nawet nie tyle co boję ale nie chce mi się słuchać tego gadania że po co nam 3 dziecko że mamy dwójkę itd
Dziś w nocy bolała mnie macica dwa razy takie bardzo dziwne uczucie nie wiem co to miało być [emoji85]
 
reklama
Jak mnie denerwuje fakt, że ludzie czują się uprawnieni do mówienia innym ile powinni mieć dzieci. Nie chcesz mieć krytyka, masz jedno "kiedy drugie", jest dwójka "no to już Wam wystarczy", trójka "no chyba na tym skończycie?!". Mam ochotę wtedy spytać takiej osoby a jak tam u niej sex się układa i czemu tylko dwójka/ jedno/a parki to się nie dało? [emoji849]
No mnie też to denerwuje.. Ale nie mamy wpływu na to. Moja koleżanka jest też właśnie w ciąży będzie mieć 4 dzidziusia i następna koleżanka mi pisze ze ona zaś w ciąży i zaczęła pisać że po co itd to jej napisałam że jak jest jej żal to też niech zajdzie w ciążę że to jest od niej decyzja i że może akurat chciała jeszcze jedno i że to nie nam jest oceniać, ciekawe jak się dowie że ja też jestem w ciąży to do kogo napisze 🤣🤣
 
Masz rację trzeba olać to co mówią inni ale i tak się nasłucham a ja jestem taka że wole się nie odzywać niech jednem uchem wleci a drugim wyleci, moja córka wie potem pytała tylko jak to mama skąd wiesz syn jeszcze nie wie jak potwierdzę ciaze i lekarz powie ze wszystkio ok to wtedy powiem synkowi i napewno siostrze jednej bo pracujemy w jednej firmie to i tak zaraz się skapnie że do pracy nie chodzę no i teściowej tez powiem. A reszta dowie się później może w święta, zobaczymy już nie mogę się doczekać aż zobaczę ta mała fasolkę i lekarz potwierdzi ciążę, będę umawiać się w poniedziałek na przyszły tydzień najlepiej bym chciała na środę na 1.12 to by mi skoczyło równe 6.0t i może już by było serduszko ❤
Hehe.. Moi teściowie ciągle mnie wkurzali wręcz odwrotnie, pytaniami kiedy Wojtek będzie miał rodzeństwo.. tacy chętni na wnuki, bo pomimo tego, ze razem mieszkamy to racjonalnej pomocy zero. 😄 Popisują się tylko przed obcymi wnukami i komentują po swojemu co nie tak robimy. Ale mi to właściwie jest na rękę, bo są nieodpowiedzialni 😉 i tak źle i tak nie dobrze 😅 Najważniejsze, że Ty z mężem cieszycie się, reszta niech robi I mówi co chce.
 
Jak mnie denerwuje fakt, że ludzie czują się uprawnieni do mówienia innym ile powinni mieć dzieci. Nie chcesz mieć krytyka, masz jedno "kiedy drugie", jest dwójka "no to już Wam wystarczy", trójka "no chyba na tym skończycie?!". Mam ochotę wtedy spytać takiej osoby a jak tam u niej sex się układa i czemu tylko dwójka/ jedno/a parki to się nie dało? [emoji849]
Następnym razem powiem moim 70 letnim tesciom, ze jak chcą małe dzieci w domu, to niech sami sobie zrobią 🤭
 
reklama
Do góry