reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mi się przetłuszczają od zawsze - muszę myć głowę codziennie... [emoji849] Jedynie w połogu co 3 dni i były ok.
Czy któraś ma też problem ze zbyt szybko przetłuszczającymi się włosami ? Chodząc do pracy ( fizyczna ) spokojnie myłam co 2-3dni. Teraz siedzę w domu, leżę i pachnę a włosy muszę myć codziennie.
 
hmm nigdy nie robiłam peelingu na głowie ... ale spróbuję.
Teraz wyczytałam na googlach , że to normalne. Piękne włosy robią się brzydkia, a te brzydkie znowu nabierają blasku.
Z twarzą to samo. Ja miałam problem z trądzikami i porami, a od paru tygodni kompletnie nie mam z tym problemu.
 
Witam nowe mamusie. [emoji16] Spokojnej i nudnej ciąży Wam życzę. [emoji6]

Za nasze dzisiejsze ' wizytówki' trzymam kciukasy [emoji110][emoji110][emoji3590]

Ja dziś się obudziłam z jakąś pozytywną energią, zero zmęczenia ( jeszcze) prócz tragicznie obrzmiałych i bolących piersi jest super. ! Miłego dnia dziewczyny. [emoji4]
 
Dziewczyny, dołączam do Was. Zwykle właśnie o tej godzinie robiłam sobie "drugą zmianę" (czyli przygotowanie do zajęć, sprawdzanie prac, praca na kompie), tak teraz po prostu leżę. I nawet książki nie czytam. Myślicie, że takie stany są przejściowe? Kiedy to minie?
Rok po porodzie 😂 drugi trymestr powinien być lepszy, wtedy przeważnie jest przypływ energii. Moglam robić wszystko w 2. Za to trzeci to okres wieloryba 😧 - może nie dla wszystkich, ale u mnie była typowa ociężałość. Co do koncentracji to ja dopiero w 3 trymestrze przeczytałam całą książkę, bo wcześniej musiałam czytać jedno zdanie kilka razy, a i tak nie moglam się skupić. Nawet przestałam jeździć samochodem, po tym jak pierwszy raz w życiu chciałam przestawić samochód teścia moim samochodem 😂
 
Cześć Dziewczyny,
aktualnie jestem w 7tc+4, już po dwóch usg - jest zarodek z pięknie bijącym serduszkiem.
Niestety moja ciąża nie będzie należała do tych łatwych i przyjemnych, z powodu macicy dwurożnej oraz nietoleracji gluzkozy. Od 5tc zmagam się z plamieniami, dlatego bardzo proszę o same pozytywne myśli i trzymanie kciuków :)
 
reklama
hmm nigdy nie robiłam peelingu na głowie ... ale spróbuję.
Teraz wyczytałam na googlach , że to normalne. Piękne włosy robią się brzydkia, a te brzydkie znowu nabierają blasku.
Z twarzą to samo. Ja miałam problem z trądzikami i porami, a od paru tygodni kompletnie nie mam z tym problemu.
Idziemy tak samo 😁 tez mam gładka cerę, a włosy przetłuszczają się. To samo miałam w ciąży z synem. Na przełomie 1 i 2 trymestru raz mnie wysypało na twarzy - taka drobna kaszka ktora sama znikła, a tak to cera taka, że malować się nie trzeba, a chłopy się oglądają 🤣. Mam wrażenie, że w ciąży zamieniam się w zwierzaka, bo wydzielam tak specyficzny zapach potu, jak jakaś nutria 😲
 
Do góry