reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witam, chyba i ja do was dołączę 🙂 jutro termin @ , zrobiłam dziś test i są wyraźne II kreski. Staraliśmy się od stycznia i już sobie odpuściłam bo stwierdziłam że już się nie uda a tu taka niespodzianka. W zeszłym roku pod koniec listopada miałam łyżeczkowanie bo nie nie było serduszka więc te najniższe tygodnie będą dla mnie bardzo stresujące . Termin wg kalkulatora na 28.07.
 
reklama
Jaki wysyp nowych mamusiek z samego rana 🤩 Witajcie dziewczyny i gratulacje 🥳
Spokojnych i zdrowych ciaz wam zycze.

Wizytowki - swietnych widokow i mocno bijacych serc jesli to juz ten czas.

Wszystkim Lipcoweczkom cudownego dzionka, wolnego od bolu, mdlosci i niepewnosci 💙
 
Btw wczoraj ginekolozka mi zasugerowała że jestem za gruba. Że mam sobie nie folgować, nie pozwałać na przybieranie i że w ogóle jeść sałatę i zapomnieć o czekoladzie. Powiedziala to dokładnie wtedy gdy położyłam się do badania. Zrobiło mi się bardzo przykro, bo akurat waga to moj wielki smutek. Przed ciążą przy 160 wazyłam 56-58, dziś 60 kg. Naprawdę jestem takim grubasem że mi taką reprymendę zrobiła? 😫😭😭😢😢
Hola hola, ja przy wzroście 164 cm ważę 62 kg! BMI prawidłowe! Wiec twoje na pewno nie odbiega od normy !!! Co za pierdoly ona Ci wciska. Gdybys miała 75-80 kg na początku to ok, rozumiem mogła dać znak, ze jednak tej wagi jest za dużo, ale nie przy właściwej wadze!!! Boże!!!!! 😡😡😡
 
Jezu ja od rana tragedia, takie mdłości, serce tak mi wali jak by z klatki piersiowej miało wyskoczyć. Dziewczyny wszystkie jeansy mnie cisną, Jezu, boję się zamawiać jeszcze ciążowe ale pisałysmy wczoraj że myślimy pozytywnie, będzie pięknie tak że chyba wchodzę na Lidla i zamawiam jeansy i leginsy 🙂❤️
Ja ostatnio chciałam kupić legi bo były w promocji za 15 zł ale stwierdziłam że nie będę kusić losu i nie kupiłam. 😂😂
 
Witam, chyba i ja do was dołączę 🙂 jutro termin @ , zrobiłam dziś test i są wyraźne II kreski. Staraliśmy się od stycznia i już sobie odpuściłam bo stwierdziłam że już się nie uda a tu taka niespodzianka. W zeszłym roku pod koniec listopada miałam łyżeczkowanie bo nie nie było serduszka więc te najniższe tygodnie będą dla mnie bardzo stresujące . Termin wg kalkulatora na 28.07.
Witamy😉 zawsze tak jest jak się odpuszcza to zaskakuje 😁
 
Czy któraś ma też problem ze zbyt szybko przetłuszczającymi się włosami ? Chodząc do pracy ( fizyczna ) spokojnie myłam co 2-3dni. Teraz siedzę w domu, leżę i pachnę a włosy muszę myć codziennie.
 
Z włosami nie za to z syfami na twarzy już tak [emoji19] i tooootalnie sucha skóra
Czy któraś ma też problem ze zbyt szybko przetłuszczającymi się włosami ? Chodząc do pracy ( fizyczna ) spokojnie myłam co 2-3dni. Teraz siedzę w domu, leżę i pachnę a włosy muszę myć codziennie.
 
reklama
Do góry