reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny wiem ze to kontrowersyjny temat ale czy sa tu jakieś nie zaszczypawkowane na korone tak jak ja ?
Szczepicie się w ciąży czy odpuszczacie ? Kurde Nie wiem co robic. Bede w poniedzialek to konsultować z ginem. Z jednej strony strach sie szczepić w ciąży aa z drugiej strach złapać covida.
Ja się zaszczepiłam w 5-6mc. Za dużo się nasłuchałam od bratowej piel, która w Wawie pracuje na covidowym. Nie będę straszyć opowiadaniami, bo to decyzja każdej z nas osobna. Tak jak piszesz, porozmawiaj z ginekologiem i podejmijcie decyzje z mężem 😉 Trzeba się opierać na własnym rozsądku. Mi np. Mój prowadzący mówił, ze mogę już w 1 trymestrze się szczepić, ale uważałam, ze jest to zbyt ryzykowne. Dopiero w 2 trymestrze po badaniu połówkowym zaszczepiłam się Pfizerem.
Przemysl, poczytaj i obgadał temat z prowadzącym i mężem 😉
 
Ja się zaszczepiłam w 5-6mc. Za dużo się nasłuchałam od bratowej piel, która w Wawie pracuje na covidowym. Nie będę straszyć opowiadaniami, bo to decyzja każdej z nas osobna. Tak jak piszesz, porozmawiaj z ginekologiem i podejmijcie decyzje z mężem 😉 Trzeba się opierać na własnym rozsądku. Mi np. Mój prowadzący mówił, ze mogę już w 1 trymestrze się szczepić, ale uważałam, ze jest to zbyt ryzykowne. Dopiero w 2 trymestrze po badaniu połówkowym zaszczepiłam się Pfizerem.
Przemysl, poczytaj i obgadał temat z prowadzącym i mężem 😉
Ok dziekuje za info :-)
 
Dziewczyny wiem ze to kontrowersyjny temat ale czy sa tu jakieś nie zaszczypawkowane na korone tak jak ja ?
Szczepicie się w ciąży czy odpuszczacie ? Kurde Nie wiem co robic. Bede w poniedzialek to konsultować z ginem. Z jednej strony strach sie szczepić w ciąży aa z drugiej strach złapać covida.

Ja mam co prawda dwie dawki za sobą, ale będę się szczepić trzecią (i mam nadzieję, że w ciąży bo dziś 33dc). Osobiście nie znam żadnego przypadku ciężarnej która zmarła bądź poroniła po szczepieniu, a niestety osobiście znam takie które po zachorowaniu na covid urodziły skrajne wcześniaki (same były chore bezobjawowo) - więc po prostu na swoich doświadczeniach taką decyzję bym podjęła. Ale każdy musi sam zdecydować
 
Ja w końcu po [emoji3059][emoji3059] uff tyle nerwów! "Widzę tu żyjące dziecko" - i w sumie więcej się dowiedziałam [emoji1787] serce jest, bije, mąż widział, mnie nawet nie pokazali [emoji85][emoji85] nie wiem czemu ale było bez dźwięku (czy to jakaś ekstra opcja usłyszeć bijące serce??) Tydz. 6+6. Kartą ciąży, zaświadczenie do pracy i l4 bo strasznie kiepsko się czuje. Kolejna wizyta 7 grudnia. W ogóle nic nie zrozumiałam co mam kiedy zrobić [emoji23][emoji23] także będę śledzić forum i co piszecie bo jakiś nieogar ze mnie okrutny
Mi ginekolog też serduszka nie włączał na początku. Dopiero dużo później włączał co wizytę.
 
Dziewczyny wiem ze to kontrowersyjny temat ale czy sa tu jakieś nie zaszczypawkowane na korone tak jak ja ?
Szczepicie się w ciąży czy odpuszczacie ? Kurde Nie wiem co robic. Bede w poniedzialek to konsultować z ginem. Z jednej strony strach sie szczepić w ciąży aa z drugiej strach złapać covida.
Ja również nie jestem, będę to konsultować z gin ale dziś już podjęłam rozmowę na ten temat z mężem i chyba będę chciała ale po prenatalnych albo polowkowych..
 
Jestem po dwóch dawkach. Muszę się z ginekologiem naradzić czy przyjmować trzecią dawkę, jak tak to kiedy. Jestem po covidzie rok temu, do dzisiaj nie odzyskałam smaku w 100% węch dopiero do paru tygodniu zaczynam odzyskiwać. W ciąży z synem na nic się nie szczepiła, teraz chyba zdecyduje się i na krztusiec i na grypę.
Dziewczyny wiem ze to kontrowersyjny temat ale czy sa tu jakieś nie zaszczypawkowane na korone tak jak ja ?
Szczepicie się w ciąży czy odpuszczacie ? Kurde Nie wiem co robic. Bede w poniedzialek to konsultować z ginem. Z jednej strony strach sie szczepić w ciąży aa z drugiej strach złapać covida.
 
Dziewczyny wiem ze to kontrowersyjny temat ale czy sa tu jakieś nie zaszczypawkowane na korone tak jak ja ?
Szczepicie się w ciąży czy odpuszczacie ? Kurde Nie wiem co robic. Bede w poniedzialek to konsultować z ginem. Z jednej strony strach sie szczepić w ciąży aa z drugiej strach złapać covida.
Ja w zoraj pytałam ginekolog o trzecia dawke, bo już mam dwie za sobą pół roku temu, powiedziała mi ze bie ma jeszcze zaleceń odszczekiwania 3 dawki kobietom w ciazy…
Ale za to poradziła żebym w dowolnym momencie zaszczepiła się na grypę…
 
reklama
Ja w zoraj pytałam ginekolog o trzecia dawke, bo już mam dwie za sobą pół roku temu, powiedziała mi ze bie ma jeszcze zaleceń odszczekiwania 3 dawki kobietom w ciazy…
Ale za to poradziła żebym w dowolnym momencie zaszczepiła się na grypę…
Ja właśnie na grypę się szczepie na dniach 🤔
 
Do góry