reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny czy którąś z Was w 5 tyg, a dokładnie 5+4 nadal nie bolały piersi? Bo u mnie to nie jest nawet tak, że przestały czy coś tylko nawet nie zaczęły i nie wiem czy to normalne czy się martwić, że coś jest nie tak? 🤯
Ja mam 7+1 I właściwie mogę powiedzieć, że mnie nie bolały. Za to widać, że już powinnam zmienić rozmiar stanika 😉
 
reklama
Dziewczyny czy którąś z Was w 5 tyg, a dokładnie 5+4 nadal nie bolały piersi? Bo u mnie to nie jest nawet tak, że przestały czy coś tylko nawet nie zaczęły i nie wiem czy to normalne czy się martwić, że coś jest nie tak? 🤯

Mnie nie bolały w ciąży z chłopcem :) (tak, tak wiem że to nic nie znaczy)
Mnie w ciąży z synem tez nie biały wogole :)
 
Mnie nie bolały w ciąży z chłopcem :) (tak, tak wiem że to nic nie znaczy)

Ja według USG 5+5 według OM 6+5 i nie mam żadnych objawów. Zmęczona jestem jak zawsze ale choruje na niedoczynność więc się już przyzwyczaiłam i mam wieczorami bóle brzucha. Serce na USG było więc nie masz się czym martwić, objawy nie świadczą o zdrowej i dobrze rozwijającej się ciąży, bez objawów też jest wszytko ok.

Ja mam 7+1 I właściwie mogę powiedzieć, że mnie nie bolały. Za to widać, że już powinnam zmienić rozmiar stanika 😉

Mnie w ciąży z synem tez nie biały wogole :)
Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie i mój za dużo myślący łeb 😊 Nie wiem jak ja wytrzymam do kolejnej wizyty 03.12 zeświruje 🙈😅 Ja też jestem zmęczona prawie cały czas, ale też u mnie jest to poniekąd normalne no może teraz bardziej - mam hashimoto i niedoczynność
 
Dziewczyny o co chodzi z tą tylna ściana? Mi lekarz nic nie mówił czy przednia, czy tylna 🤷
Zagnieżdżenie zarodka jest albo na przedniej ścianie macicy, albo tylnej. Jedno i drugie jest normalne. Jak jest na przedniej to ruchy dziecka są mniej odczuwalne, bo amortyzowane, więc ja np. Czułam pierwsze dopiero po 20tc i później nie było ich dużo. Na tylnej to znaczy że loYsko jest na tylnej ścianie i tyle ;)
 
reklama
Zagnieżdżenie zarodka jest albo na przedniej ścianie macicy, albo tylnej. Jedno i drugie jest normalne. Jak jest na przedniej to ruchy dziecka są mniej odczuwalne, bo amortyzowane, więc ja np. Czułam pierwsze dopiero po 20tc i później nie było ich dużo. Na tylnej to znaczy że loYsko jest na tylnej ścianie i tyle ;)
I to już widać od razu na pierwszej wizycie USG jak już jest zarodek tak? A co jeszcze na takiej pierwszej wizycie można się dowiedzieć z takich standardowych wieści? Albo o co pytać? 🤔 Wybaczcie za dociekliwe pytania, ale to moja pierwsza ciąża i chętnie posłucham rad innych mam 😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry