reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny :)
Tak bardzo bym chciała z Wami tu zostać do końca🤗 pozytywny test 8.11 beta 250.
Ciąża z in vitro, 3 ci transfer ...ostatni zarodek. Nigdy nie byłam w ciąży jestem szczęśliwa,a zarazem tak się boję,że tego serduszka 23.11 nie usłyszę. Pomyślałam,że w grupie raźniej.

GRATULACJE 🥳
Witamy i zyczymy blogiej i nudnej ciazy, pelnej lekkich objawow zebys sie nie musiala martwic ze ich nie masz 😉
Niech bety rosna do nieba!
Na kiedy termin? 🤗
 
reklama
witamy ❤🥰 Bardzo mocno trzymany kciuki, żeby było wszystko dobrze. No i wiadomo, że w grupie raźniej ❤
Jeśli mogę zapytać to jak długo ogólnie trwały wasze starania?
3 lata staraliśmy sie,w tym rok klinika niepłodności. Przed klinika miałam laparoskopie torbiele na obu jajnikach diagnoza endometrioza. Po pół roku leczenia doszło niskie amh i słaba reakcja na końskie dawki hormonów(może przez to prawie żadnych objawów ciaży nie mam😅) 2 stymulacje pierwsza tylko 1 komórka,druga 2 komórki teraz miałam mrozaczka.
 
Dziewczyny wiem ze to kontrowersyjny temat ale czy sa tu jakieś nie zaszczypawkowane na korone tak jak ja ?
Szczepicie się w ciąży czy odpuszczacie ? Kurde Nie wiem co robic. Bede w poniedzialek to konsultować z ginem. Z jednej strony strach sie szczepić w ciąży aa z drugiej strach złapać covida.
Ja się w maju szczepiłam 2 dawkami. Z 3 poczekam do 2 trymestru. Poza tym boję się cholernie. Koleżanka z pracy dzisiaj poinformowała że ma covid😷
jutro u mnie 6+0, mam nadzieję, że zobaczę ❤ przy okazji zapytam lekarza co on o tym sądzi, bo ja się każdego dnia boję żeby nie złapać tego cholerstwa... 🙄
 
Ja się w maju szczepiłam 2 dawkami. Z 3 poczekam do 2 trymestru. Poza tym boję się cholernie. Koleżanka z pracy dzisiaj poinformowała że ma covid😷
jutro u mnie 6+0, mam nadzieję, że zobaczę ❤ przy okazji zapytam lekarza co on o tym sądzi, bo ja się każdego dnia boję żeby nie złapać tego cholerstwa... 🙄
Mój lekarz z kliniki kazał się zaszczepić przed transferem odradzal szczepienie całkowicie do 8tyg gdy najważniejsze narządy się tworzą. Ja osobiście nie zaszczepilabym się w ciazy po niej następnego dnia miałam mega grypę 1dniową, także wiem jak zareagował mój organizm. Oczywiście każdy jest inny i specjalistą powinien doradzić.
 
3 lata staraliśmy sie,w tym rok klinika niepłodności. Przed klinika miałam laparoskopie torbiele na obu jajnikach diagnoza endometrioza. Po pół roku leczenia doszło niskie amh i słaba reakcja na końskie dawki hormonów(może przez to prawie żadnych objawów ciaży nie mam😅) 2 stymulacje pierwsza tylko 1 komórka,druga 2 komórki teraz miałam mrozaczka.
Super, że się udało, trzymamy mocno kciuki by było wszystko książkowo już w dalszym przebiegu ciąży 🤰🤰🤰
 
reklama
Do góry