reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cudownie [emoji3590] też mam nadzieję na łożysko tym razem na tylniej ścianie [emoji28]
No to byłam na swojej przyspieszonej wizycie. Dziś 6+3 z om, 6+2 z usg, pięknie zagnieżdżona kropeczka, serduszko bije, tym razem tylna ściana, więc może q tej ciąży poczuje jakieś większe ruchy;)
Dziewczyny o co chodzi z tą tylna ściana? Mi lekarz nic nie mówił czy przednia, czy tylna 🤷
 
Dziewczyny podpowidzcie mi w 5+2tc to już powinno być widać pęcherzyk z zarodkiem? Bo jak bylam w 3+5tc to jeszcze nic nie było. Już nie mogę się doczekać. Dziś jest 4+3 i cały czas w głowie siedzi ten obraz niczego z USG. 😞
W 4 tyg widać pęcherzyk, od 6 widać kropkę, a od 7-8 można zobaczyć bijące serducho. Z tego co czytałam :)
 
Hej kochane ale Wam zazdroSzcze tym które są już po 1 wizycie widziały kropka i słyszały serduszko [emoji3590] Ja odliczam dni do wizyty. Mam takie wachania nastroju że szok raz płacze i nie wiem dlaczego raz sie smieje, za chwile smutna potem wesoła i tak w kółko, kłoce się z mężem o pierdoły aż mu współczuje co on ze mną ma. Też tak sie dziwnie zachowujecie [emoji3]?
Ojjjj tak. Mój mąż ma w tej ciąży 'przesrane' biedny ciągle wszystkiemu winny i ciągle krzyczę [emoji1745] a jak jestem sama to ryczę[emoji1751] sama siebie się boję czasami.[emoji23]
 
Dziewczyny o co chodzi z tą tylna ściana? Mi lekarz nic nie mówił czy przednia, czy tylna 🤷
Miejsce w którym " wgryzł" sie zarodek. Jak na przedniej ścianie to później rozwija się tam łożysko. Przy takim ułożeniu bardzo długo nie czuję się ruchów płodu i nawet jak czuje sie to raczej mało wyraźnie.
 
Dziewczyny czy którąś z Was w 5 tyg, a dokładnie 5+4 nadal nie bolały piersi? Bo u mnie to nie jest nawet tak, że przestały czy coś tylko nawet nie zaczęły i nie wiem czy to normalne czy się martwić, że coś jest nie tak? 🤯
 
reklama
Miejsce w którym " wgryzł" sie zarodek. Jak na przedniej ścianie to później rozwija się tam łożysko. Przy takim ułożeniu bardzo długo nie czuję się ruchów płodu i nawet jak czuje sie to raczej mało wyraźnie.

Niekoniecznie. W obu ciążach miałam na przedniej ścianie i faktycznie w pierwszej ruchy czułam bardzo późno, dodatkowo bardzo słabo. Za to w drugiej od 15tc i to mega intensywnie (nawet nie sądziłam, że można czuć tak wcześnie) i pod koniec to miałam już dość. Jedyna różnica jaka u mnie była to waga - pierwsza start 86kg - koniec 100kg, druga start 60kg - koniec 72kg
 
Do góry