reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja właśnie z niej wróciłam :) Dzidzia ma całe 0,3 cm i bijące serduszko :) Mam przyjść jeszcze za dwa tyg i założyć przed wizytą kartę ciąży. Miło było usłyszeć "ciąża żywa".. od razu jakoś lżej. Za tydzień oczywiście też mam w planach iść do lux med tak jak jest zapisane :p
Super wieści [emoji3590] oby każda z nas słyszała już tylko takie słowa. [emoji4]
 
reklama
Czy tylko ja nie mogę odczytać artykułu ? [emoji1745]
 
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
Ja piłam dwie z mlekiem, teraz przez mdłości całkowicie mnie odrzuciło ale od 4 dni mam bóle głowy i pije jedna late rano. W poprzednich ciążach też piłam jedna. Dr mi mówił że normalnie można tylko bez przesady
 
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
Zmniejszyłam ilość. W pierwszej ciąży mnie zupełnie odrzuciło, a teraz póki co piję 1 czasami drugą słabą. Kupiłam sobie bezkofeinową jak już muszę.
 
Pije normalnie 1/2 dziennie. Tzn piłam do wczoraj, bo dzisiaj absolutnie nie miałam ochoty na kawę [emoji33]
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
 
Ja pije kawe jedna, jakaś godzinę po śniadaniu…
Trzeba uważać na pewno żeby pic ja w odstępie od zażytych suplementów…
Mi lekarka mówiła ze jak się wypije za szybko po witaminkach to ze one się nie wchłoną dobrze….
Ale dziś na wizycie zapytam jeszcze gin:)

Ale super wiesci:)
Którymi Ciebie to tydzień?
Wg ostatniej miesiączki bez skorygowania to 6+0 ale ja jednak mam krótkie cykle i pozytywny wynik testu miałam w 24 dc więc tak realnie to wg mnie 6+3/4 i tak mi pokazuje prelife który właśnie bierze pod uwagę długość cykli.
 
Witajcie :) i ja chcialabym do Was dolaczyc :) to moja 4 ciaża, mam juz 2 coreczki i synka w wieku 9,7 i 5 lat. Ostatnia miesiaczke mialam 9 pazdziernika, termin wychodzi na okolo 16 lipca. U lekarza jeszcze nie bylam, wizyta dopiero za tydzień. Trzymam kciuki za nasze wszystkie mamy i maluszki :)
 
reklama
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
Ja mam teraz ekstremalne awersje, na kawę również. Jakbym nie miała to pewnie ograniczylabym się do jednej z rana, ale moje kawy to bardziej mleko z kawą niż odwrotnie ;)
 
Do góry