reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej, u mnie ostatnia miesiączka 8.10. Byłam już u lekarza potwierdzić ciążę i mamy 4+4tc. Byłam tak szybko, bo oo moich przejściach muszę od samego poczatku każdej ciąży brać duphaston (w pierwszej ciąży urodzilam syna w 32tc - szyjka zaczęła sie skracać w 23tf, a w 32tc odeszly mi wody. Druga ciaza stracona w 7tc najprawdopodobniej przez toksoplazmoze, gdyz wszystko rozwijalo sie okej, serduszko pieknie bilo od 6 tygodnia i w 7 sie zatrzymalo, a wyniki toksoplazmozy i crp byly bardzo wysokie 😔). Takze ta ciąża od początku chyba do końca będzie mega stresująca. A jak Wasze objawy? U mnie pobolewanie brzucha jak na okres w dniach spodziewanej miesiaczki (teraz czuje kłucia i rozciąganie), zmęczenie, bol o dziwo jednej piersi 🤔, caly czas mam w buzi gęsta ślinę jakbym pol dnia nie pila no i oczywiście siusiam 2 razy wiecej
 
reklama
Dziewczyny a miała któraś z was biegunkę? Ja przed ciąża dość często miałam bóle brzucha plus biegunka, teraz mnie chwyciło, ból jak zawsze przy biegunce, u mnie to zazwyczaj z 4 razy WC. Jajek np nie mogę jeść wogole bo po nich to tragedia. Ale piłam wcześniej kawę z mlekiem bez laktozy ale ze late nie zrobi się z takiego mleka zrobiłam że zwykłym i chyba mnie pokarało. Chyba nic to nie grozi dzidzi?
 
Witajcie :) i ja chcialabym do Was dolaczyc :) to moja 4 ciaża, mam juz 2 coreczki i synka w wieku 9,7 i 5 lat. Ostatnia miesiaczke mialam 9 pazdziernika, termin wychodzi na okolo 16 lipca. U lekarza jeszcze nie bylam, wizyta dopiero za tydzień. Trzymam kciuki za nasze wszystkie mamy i maluszki
😯🥰Woooow mamuśka hehe . Kochana 4 ciąża ... Brawo Ty 👍
 
Mnie też boli tylko jedna pierś [emoji6] nudnej ciąży [emoji6]
Hej, u mnie ostatnia miesiączka 8.10. Byłam już u lekarza potwierdzić ciążę i mamy 4+4tc. Byłam tak szybko, bo oo moich przejściach muszę od samego poczatku każdej ciąży brać duphaston (w pierwszej ciąży urodzilam syna w 32tc - szyjka zaczęła sie skracać w 23tf, a w 32tc odeszly mi wody. Druga ciaza stracona w 7tc najprawdopodobniej przez toksoplazmoze, gdyz wszystko rozwijalo sie okej, serduszko pieknie bilo od 6 tygodnia i w 7 sie zatrzymalo, a wyniki toksoplazmozy i crp byly bardzo wysokie [emoji17]). Takze ta ciąża od początku chyba do końca będzie mega stresująca. A jak Wasze objawy? U mnie pobolewanie brzucha jak na okres w dniach spodziewanej miesiaczki (teraz czuje kłucia i rozciąganie), zmęczenie, bol o dziwo jednej piersi [emoji848], caly czas mam w buzi gęsta ślinę jakbym pol dnia nie pila no i oczywiście siusiam 2 razy wiecej
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
Bardzo mi przykro, dużo zdrówka życzę i siły
 
reklama
Do góry