reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny, ten druk usg jest standardowy i wszędzie macie takie kolumny z napisem : gravida para ectopic aborta(w prawym rogu).. bo ja już zaczynam ostro świrować, że ten moj gin nie mówi mi ze jest coś nie tak.. bierze mnie chyba przed poniedziałkową wizyta 😬 przeglądam usg, szukam informacji.. mnie też już ogarnia panika ciążowa 😶Zobacz załącznik 1336350
nie mam tego, ale googe mowi, ze gravida to ilość ciąż, para to ilość porodów, ectopic to ciąże pozamaciczne, więc to pewnie tylko rubryki do wypełnienia z info o kobiecie i nijak to się ma do tego USG :) wszystko ok, nie ma co się martwić :)
 
reklama
Podpinam się pod pytanie. Również byłam aktywna fizycznie, ale od wiadomości od ciąży przestałam przez obawy o poronienie, czekam na wizytę i podpytam na pewno swojego gin ale i jestem ciekawa waszych opinii. [emoji16]
W pierwszej ciąży ćwiczyłam z Lewandowska ćwiczenia dla kobiet w ciąży, 6 tyg po porodzie wróciłam na personalne.. również mam tendencje do szybkiego tycia.[emoji31] Dlatego chciałabym coś robić w tej ciąży jeżeli dostanę zielone światło.
ja 6 tygodni przed ciaza zaczelam joge i pilates. Teraz dalej smigam 3–4 razy w tygodniu, tylko juz nie na te cieple i troche spokojniesze. Mam zamiar dolozyc jeszcze basen.
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie tarczycy : jakie macie TSH w ciąży ja mam 2,1 i zastanawiam się czy to jest ok czy raczej powinnam zaczac to obniżać ? słyszałam, że do 2,5 w ciąży jest ok a powyżej już trzeba by się zacząć martwić. Jakie macie z tym doświadczenie ?
Powinni być w okolicy 1~1,5
 
Hej, nieśmiało chciałabym do Was dołączyć [emoji3526] Bhcg wczoraj 76.32, dzisiaj 140,72 [emoji3526] to moja trzecia ciąża, w domu mam syna z kwietnia 2020 [emoji3526]
IMG_20211113_191924.jpeg
 
reklama
ja 6 tygodni przed ciaza zaczelam joge i pilates. Teraz dalej smigam 3–4 razy w tygodniu, tylko juz nie na te cieple i troche spokojniesze. Mam zamiar dolozyc jeszcze basen.
ja chodziłam intensywnie na air jogę, ale chyba ten rodzaj jogi nie jest wskazany w ciąży. Dziś wybrałam się na vinyasa i teraz boli mnie podbrzusze, więc zupełnie nie wiem co począć.
 
Do góry