reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

nie masz siły, czy Zumba też odpada? Ściskam Cię mocno i nie daj się tej depresji!
siłę bym miała, bo ani mdłości ani senności - Tylko po prostu za duży wysiłek jak na początek ciąży 😬
Od grudnia wybieram się na L4 bo pracę też mam dużym stresie i z obsługą klienta, więc wolę nie ryzykować zarażenia. Więc szukam jakiejś alternatywy, może jakaś maszyna do szycia i sama sobie uszyje wyprawkę 🤔
 
reklama
Mi Preglife wyliczyło na 25.07.2022 dziś jestem 3+5, wczoraj pozytywny test ciążowy i beta 30,81 z tym, że wiem dokładnie kiedy miałam owulację bo cykl był stymulowany i monitorowany 😊
A czy byłaś wcześniej na grupie staraczek? Bo czasami tam zaglądałam coś poczytać i wydaje mi się że kojarzę twoją nazwę :)
 
Super, to tym bardziej gratuluję [emoji3526] na poprzednim forum kwietniowych mam 2020 urodziłam jako ostatnia, mam nadzieję, że tym razem ktoś ze mną jeszcze zostanie na koniec lipca [emoji86][emoji6]
Mi Preglife wyliczyło na 25.07.2022 dziś jestem 3+5, wczoraj pozytywny test ciążowy i beta 30,81 z tym, że wiem dokładnie kiedy miałam owulację bo cykl był stymulowany i monitorowany [emoji4]
 
O, super u mnie była 14.10 [emoji3526] kiedy planujesz wizytę u lekarza? To Twój pierwsza ciąża? [emoji3526]Gratuluję wszystkim dwóch kresek [emoji7] niestety raczej nie uda mi się Was nadrobić tutaj na forum, ale postaram się być na bieżąco ;-)
Ja już byłam w środę ale jeszcze nic nie było widać. Nic nie dostałam, żadnych leków czy l4. A to 3 ciąża i 2 dziecko. Mam synka który za 2 tyg kończy 5 lat. Udało się zajść w 3 cyklu prób.🙂
 
Ja już byłam w środę ale jeszcze nic nie było widać. Nic nie dostałam, żadnych leków czy l4. A to 3 ciąża i 2 dziecko. Mam synka który za 2 tyg kończy 5 lat. Udało się zajść w 3 cyklu prób.[emoji846]
U nas 6 cykl był owocny [emoji3526] w poprzedniej ciąży bardzo panikowałam, mam nadzieję, że ta będzie spokojniejsza [emoji85] między dziećmi będzie u mnie 2 lata i 3 miesiące [emoji3526]
 
reklama
Do góry