reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja czuje sie jak ....kupa 😁. Wczoraj w pracy czulam jak podsypiam przy kompie. Dzis wybralam sie na cmentarze te.na ktorych nie bylam 1go. Jazda z mama i dziecmi ( nikt nic nie wie). Zrobilam lacznie ponad 130 km wrocilismy z dzieciakami do domu 30 min temu usiadlam i czuje ze nie wstane. Oczy mi sie kleja. Ledwo zipie jakby mi ktos zasilanie odlaczyl. Dobrze ze dzieci duze to kazde sie zajmie soba. Jesli chodzi o badania no to ja wiadomo 0renatalne z automatu bo 37 lat. Na nastepnej wizycie 25go mam wszystko dostac. Widze ze chyba kazda z.was robi bete i tak mysle czy nie zrobic...odpowiem sobie na pytanie czy jest ok zanim dotre na usg i mam nadzieje zobacze juz wypragniony zarodek i serduszko
 
reklama
Ja do luxmedu też do dr Izabeli nowobilska kaufamn ale coś mi się nie podoba i szukam innego. Co powiesz o swojej dr? Jaki ma stosunek do zwolnienia i badania wczesnych ciąż i czy daje leki na początku?
@Justyna85.12 powiesz mi coś o swoim lekarzu? Warto do niej iść? Pisałam wcześniej ale post mógł zaginąć 😅 Jak zapatruje się na zwolnienie i czy przepisuje leki od razu?
Hej, kidawska-Lipecka jeat super, empatyczna kobitka. Mnie pytała gdzie pracuję, ale u mnie typowo biurowa praca z możliwością zdalnej, więc mi nie zależy na zwolnieniu. Z lekow tez mi nic nie wypisala, ale wyniki mam wedlug niej dobre i dwoe ostatnie ciąze donoszone. Pierwszą pierwszą ciążę poroniłam w 6 tyg i wtedy do niej trafiłam. Super się wtedy mną zajeła. Przy kolejnej ciàzy od razu leki na podtrzymanie i zwolnienie. Z twrminami do niej jest ciężko, ale możesz spróbować. Osobiście ją bardzo polecam.
 
Do góry