reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Gratulacje! Piekne krechy, witamy @Majaga [emoji2956][emoji847][emoji33][emoji3060]
Na kiedy masz termin?
Preglife wyliczyło mi na 22.07.2022 [emoji3526] dzisiaj jestem 4+1 tc - czyli sam początek dopiero [emoji6] w poniedziałek muszę się umówić do ginekologa - chciałabym iść jakoš 22-30.11 może wtedy już będzie serduszko [emoji3590]
 
reklama
ja chodziłam intensywnie na air jogę, ale chyba ten rodzaj jogi nie jest wskazany w ciąży. Dziś wybrałam się na vinyasa i teraz boli mnie podbrzusze, więc zupełnie nie wiem co począć.
z wiadomych względów musiałam wykluczyć też jazdę konną i tajski boks. 🥺🥺 muszę coś zacząć ze sobą robić, tylko nie wiem co będzie odpowiednie 😔
 
Ja jestem instruktorem zumby 😥 odpuściłam totalnie wszystkie zajęcia i już czuje że jesienne siedzenie w domu i zastanawianie się czy wszystko jest ok mnie wpędza w depresję 😬😬
 
Gratulacje [emoji4] ja też świeżynka dopiero dołączyłam [emoji16] jesteś już po terminie @?
Po poprzedniej ciąży mam nieregularne miesiączki - spodziewałam się jej wczoraj lub max w poniedziałek. Od kilku dni się czułam inaczej, wróciła moja ukochana zgaga, ból piersi i śmierdziały mi dziwne rzeczy (np nowe kapsułki do prania, które niby pacha ładnie), wczoraj z samego rana zrobiłam test i od razu były dwie kreski. A Ty na kiedy masz przewidywany termin ?
 
O, super u mnie była 14.10 [emoji3526] kiedy planujesz wizytę u lekarza? To Twój pierwsza ciąża? [emoji3526]
Hej, witam. Ja też termin na 22.07. [emoji16] om 15.10[emoji846]
Gratuluję wszystkim dwóch kresek [emoji7] niestety raczej nie uda mi się Was nadrobić tutaj na forum, ale postaram się być na bieżąco ;-)
 
reklama
Po poprzedniej ciąży mam nieregularne miesiączki - spodziewałam się jej wczoraj lub max w poniedziałek. Od kilku dni się czułam inaczej, wróciła moja ukochana zgaga, ból piersi i śmierdziały mi dziwne rzeczy (np nowe kapsułki do prania, które niby pacha ładnie), wczoraj z samego rana zrobiłam test i od razu były dwie kreski. A Ty na kiedy masz przewidywany termin ?
Mi Preglife wyliczyło na 25.07.2022 dziś jestem 3+5, wczoraj pozytywny test ciążowy i beta 30,81 z tym, że wiem dokładnie kiedy miałam owulację bo cykl był stymulowany i monitorowany 😊
 
Do góry