reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny życzę Wam spokojnej soboty..
Ja dziś w planie trochę dom ogarnac pomalutku a i mam przeziębiona córkę [emoji17] także będzie wesoło..
Co do rocznika - bo wczoraj nie wiele się udzielałam to ja 93'..[emoji6]
Mój mały też z gilami 🙄 ale mam na razie wygodę, bo mąż ogarnia dom.. chociaż muszę sama się ruszyć, bo widzę, że nie działa wg moich standardów 😉 szmatki w dłoń 😁
 
reklama
Ja dziś troszkę się zdziwiłam bo od 5 dni leżę i jem ... zero ruchów ( poza chodzeniem po coś do zjedzenia i do wc ) a waga ani drgnęła.
Ale odczuwam dziwny metaliczny posmak w ustach. Nie mdli mnie ale ten posmak, taki fuj. Umyłam ponownie zęby, po chwili znowu to samo.
Podobno norma.. jak jeszcze nie wiedziałam, że to ciaza przez ten posmak myślałam, ze zatrułam się rtecia 🙈 u mnie całe szczęście trwał krótko.
 
Dziewczyny piszecie jak błyskawice. Staram sie Was nadrabiać, ale tak się kiepsko czuje, że nie idzie. Mogę oddać trochę objawów, bardzo chętnie się podzielę wymiotami 🙈 odliczam tylko czas, aż mąż będzie w domu 🙏 miłego weekendu
 
Ja dziś troszkę się zdziwiłam bo od 5 dni leżę i jem ... zero ruchów ( poza chodzeniem po coś do zjedzenia i do wc ) a waga ani drgnęła.
Ale odczuwam dziwny metaliczny posmak w ustach. Nie mdli mnie ale ten posmak, taki fuj. Umyłam ponownie zęby, po chwili znowu to samo.
Metaliczny posmak na początku ciąży jest ok. Ja miałam coś takiego tylko w pierwszej ciąży. Choć to było dawno temu to pamiętsm, że dość szybko mi to minęło.
 
Dziewczyny piszecie jak błyskawice. Staram sie Was nadrabiać, ale tak się kiepsko czuje, że nie idzie. Mogę oddać trochę objawów, bardzo chętnie się podzielę wymiotami 🙈 odliczam tylko czas, aż mąż będzie w domu 🙏 miłego weekendu
Nie wiem, jak sama sobie radzisz. Mój maz od paru dni jest w domu, a ja mam czas oszczędzać się i perfidnie z tego korzystam. Co z tym lekiem na wymioty?
 
Nic nie zgubiłaś, to ja nie podałam 🙂 (podziwiam, że to ogarniasz): 24.1
Ja dziś troszkę się zdziwiłam bo od 5 dni leżę i jem ... zero ruchów ( poza chodzeniem po coś do zjedzenia i do wc ) a waga ani drgnęła.
Ale odczuwam dziwny metaliczny posmak w ustach. Nie mdli mnie ale ten posmak, taki fuj. Umyłam ponownie zęby, po chwili znowu to samo.
Tez to miałam myłam zeby 4 razy dziennie
 
Ja jestem '94, w domu mam 1,5 córkę, teraz druga dzidzia 6+0. Będę na pewno robić badania prenatalne I i II trymestru, mój ginekolog prowadzący jest świetnym specjalista w tym zakresie, także.na każdej wizycie normalnej i tak patrzy tak, jak na prenatalnych. Nie będę robić genetycznych, ani III trymestru, jeśli nie będzie takiej potrzeby:)
 
Dziewczyny, czy tylko ja tak mam, że nie mam pojęcia o jakich badaniach mowa i liczę na poleganie na lekarzu? To moja druga ciąża, ale pierwsza zakończyła się na początku 8 tygodnia i kompletnie nie wiem o czym mówicie i skąd mam wiedzieć co powinnam zrobić. Mam nadzieje, ze poleganie na lekarzu mnie nie zawiedzie 😊
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie tarczycy : jakie macie TSH w ciąży ja mam 2,1 i zastanawiam się czy to jest ok czy raczej powinnam zaczac to obniżać ? słyszałam, że do 2,5 w ciąży jest ok a powyżej już trzeba by się zacząć martwić. Jakie macie z tym doświadczenie ?
 
Do góry