reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja od jakiegoś tygodnia czuje się tragicznie 🙄 codziennie jak na kacu, kołowrotek w głowie, mdłości, ból brzucha, ból lędźwi, szybkie zmęczenie, jestem 6+6

A jeszcze ból głowy i bardzo słaba kondycja skory, dużo wyprysków. Zupełnie wszystko inaczej niż w pierwszej ciąży, która niestety skończyła się na początku 8tc.
Zazdroszczę Dziewczynom, które nie maja objawów 🤪 cieszcie się tym!! 🥰
 
Córcia 11 a synek prawie 8, więc bardzo podobnie. Twoi już wiedzą ze będą mieć rodzeństwo? My jeszcze naszym nie mówimy, chyba nawet będę czekać do 12 tyg. Jakoś mam większego stresa przy tej ciąży, może ze względu na wiek, sama nie wiem.
Ja bylam na usg 5t5d i byl pecherzyk jeszcze nie widac zarodka tera ide 25go i licze ze sie uspokoje i bedzie i zarodek i serduszko i wtedy planujemy powiedziec bo juz nie wytrzymamy 😁.
Narazie sie martwie zeby wszystko bylo ok.
Tak nasze dzieciaczki podobny wiek tylko u Cb corka starsza u mnie odrotnie. A skad jestes?
 
reklama
Do góry