reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny nie uwierzycie… zrobiłam beta hcg w drugim laboratorium dzisiaj i wyszła ponad 3000 tysiące. Masakra. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Skreśliłam już tą ciążę byłam pewna że takie pomyłki w laboratorium się nie zdarzają. Pozwe ich normalnie za to. Wiecie jak ja sie w nocy napłakalam całą noc histeria była nad ranem tak mnie bolał brzuch z tego wszystkiego że byłam pewna że zaraz poronie. Ja pierdziele….
Dlatego ja w tej ciąży nie zamierzam zbyt dużo sprawdzać. 😉
 
reklama
Jak nie wiedziałam że jestem w ciąży - chyba około 3 , 4 t.c. zaczęłam kupować ryby hurtowo. I to konserwy, wędzone czego zazwyczaj unikam : śledzie, szproty, tuńczyki, a makrela wędzona leciała na raz [emoji86] trochę zastanawiałam się czy taka makrela wędzona może zaszkodzić... no ale już za późno na rozkmine [emoji6] teraz marzy mi się sałatka krabowa (chociaż raczej czegos takiego lepiej unikac) [emoji55]
Ooo a czemu unikać? Jak tylko czytalam to już chciałam robić [emoji28]
 
Ooo to u mnie zawsze wieczorem są w dniu pobrania. Raz syn miał robione na cito i oddawałam o 15 a o 21 lekarz dzwonił z informacją. Okropne 6 godzin [emoji17]
no właśnie też mi się to wydaje dziwne... nigdy tyle nie czekałam na żadne wyniki. Przecież bada się próbki na bieżąco 🤔 raczej wątpię że moja krew będzie sobie leżeć do poniedziałku leżeć w lodówce i czekać aż ktoś się nią zajmie
 
reklama
Do góry