reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja już po wizycie w końcu miałam na 19:30 muszę zwiększyć bardzo dawkę progesteronu z 50 na 400, bo przez moje problemy ze zdrowiem endometrium troszkę jest niejednorodne i dawkę clexanu na 0,6, ale powiedziała że jest dobrej myśli i wyglada to dobrze 🙈 Z usg wszystko się zgadza 5 tc nawet widziałam malutki zarodek w pęcherzyku ciążowym ❤️ Teraz tylko, żeby się serduszko pokazało - kolejna wizyta 3.12. Moja pani doktor jest najlepsza tak się ucieszyła, że nie wiedziałam, że lekarz się może tak ucieszyć na ciąże pacjentki i powiedziała, że jestem idealnym przykładem, że się da nawet przy prawie wszystkich możliwych problemach, ale że przez nie trzeba na tą ciąże bardzo uważać. Już mi założyła kartę ciąży, mam wypisane badania na kolejną wizytę i teraz czekamy 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bylam na usg 5t5d i byl pecherzyk jeszcze nie widac zarodka tera ide 25go i licze ze sie uspokoje i bedzie i zarodek i serduszko i wtedy planujemy powiedziec bo juz nie wytrzymamy 😁.
Narazie sie martwie zeby wszystko bylo ok.
Tak nasze dzieciaczki podobny wiek tylko u Cb corka starsza u mnie odrotnie. A skad jestes?
Z Łodzi, a Ty? Ja miałam usg w 5+2 i też tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym. W poniedziałek mam kolejną wizytę, mam nadzieję, ze juz zobaczę małego człowieka 😍. A jak u Ciebie w otoczniu? Dużo jest rodzin 2+3? U nas tylko jedni znajomi ale to w sumie przez to ze blizniaki się trafiły w drugiej ciąży. Będzie zaskoczenie, bo mamy i chłopca i dziewczynkę więc stereotypowo już się obrobiliśmy 😅
 
Czytam Wasze posty i jest mi nieswojo. Nie mam kompletnie zadnych objawow 🙄
Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ja w 1 ciąży również nie miałam żadnych objawów🙂 nawet spóźniający się 2 tygodnie okres, nie robił na mnie wrażenia 😂 Totalnie nic mi nie przeszkadzało. A teraz? Mdłości, wstręt do niektórych zapachów, wysypało mnie na twarzy, jest zupełnie inaczej.
 
Ja już po wizycie w końcu miałam na 19:30 muszę zwiększyć bardzo dawkę progesteronu z 50 na 400, bo przez moje problemy ze zdrowiem endometrium troszkę jest niejednorodne i dawkę clexanu na 0,6, ale powiedziała że jest dobrej myśli i wyglada to dobrze [emoji85] Z usg wszystko się zgadza 5 tc nawet widziałam malutki zarodek w pęcherzyku ciążowym [emoji3590] Teraz tylko, żeby się serduszko pokazało - kolejna wizyta 3.12. Moja pani doktor jest najlepsza tak się ucieszyła, że nie wiedziałam, że lekarz się może tak ucieszyć na ciąże pacjentki i powiedziała, że jestem idealnym przykładem, że się da nawet przy prawie wszystkich możliwych problemach, ale że przez nie trzeba na tą ciąże bardzo uważać. Już mi założyła kartę ciąży, mam skierowanie na badania i teraz czekamy [emoji4
Super wiadomość! :-)
♥️♥️♥️

Ps. czemu zmiana z 0,4 na 0,6? Mówiła? [Ja mam 0,4]
 
A jeszcze ból głowy i bardzo słaba kondycja skory, dużo wyprysków. Zupełnie wszystko inaczej niż w pierwszej ciąży, która niestety skończyła się na początku 8tc.
Zazdroszczę Dziewczynom, które nie maja objawów 🤪 cieszcie się tym!! 🥰
u mnie to samo, całą brodę mam w krostach, ból głowy, zmęczenie, mdłości i jeszcze zatkany nos.
 
Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ja w 1 ciąży również nie miałam żadnych objawów🙂 nawet spóźniający się 2 tygodnie okres, nie robił na mnie wrażenia 😂 Totalnie nic mi nie przeszkadzało. A teraz? Mdłości, wstręt do niektórych zapachów, wysypało mnie na twarzy, jest zupełnie inaczej.
Nie wiem juz czy sie cieszyc czy martwic. Zdania sa podzielone 😁 Ale ja jestem z tych co woleliby miec. Wtedy bym wiedziala ze cos sie dzieje innego w organizmie.
 
Super wiadomość! :-)
[emoji3531][emoji3531][emoji3531]

Ps. czemu zmiana z 0,4 na 0,6? Mówiła? [Ja mam 0,4]

Wiesz co jakoś szczególnie nie dopytywałam bardzo jej ufam, bo wiem że jest super lekarzem, ale to pewnie przez moje problemy z krzepliwością mam PAI-1 homo, dwie mthfr hetero, no i te podstawowe parametry krzepliwości też mi wychodziły już poza normą jak ostatnio badałam przed włączeniem heparyny [emoji848]
 
Z Łodzi, a Ty? Ja miałam usg w 5+2 i też tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym. W poniedziałek mam kolejną wizytę, mam nadzieję, ze juz zobaczę małego człowieka 😍. A jak u Ciebie w otoczniu? Dużo jest rodzin 2+3? U nas tylko jedni znajomi ale to w sumie przez to ze blizniaki się trafiły w drugiej ciąży. Będzie zaskoczenie, bo mamy i chłopca i dziewczynkę więc stereotypowo już się obrobiliśmy 😅
No wlasnie u mnie tego cialka zoltego nie bylo i to mnie martwi :(
U nas ogolnie liczna rodzina 😁 z mojej strony dwaj bracia i max 2 dzieci ale... ze strony mojego meza 5 siostr kazda po 3 dzieci jedna 2 w swieta jest nas duuuuzo. Najmlodsze dziecko ma 6 mcy najstarsze 13. Jest lacznie 12 chlopcow 😁 i 3 dziewczynki. Wiec tylko u nas byla 2 ka i u jednej siotry wiec my wyrownujemy srednia 🤣
 
reklama
No wlasnie u mnie tego cialka zoltego nie bylo i to mnie martwi :(
U nas ogolnie liczna rodzina 😁 z mojej strony dwaj bracia i max 2 dzieci ale... ze strony mojego meza 5 siostr kazda po 3 dzieci jedna 2 w swieta jest nas duuuuzo. Najmlodsze dziecko ma 6 mcy najstarsze 13. Jest lacznie 12 chlopcow 😁 i 3 dziewczynki. Wiec tylko u nas byla 2 ka i u jednej siotry wiec my wyrownujemy srednia 🤣
Super! Tym usg się nie martw na zapas, to jeszcze bardzo wcześnie, na pewno będzie wszystko dobrze 😀
 
Do góry