reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Też mam Preglife. No taka normalna. Pokazuje mi czas ciąży i jak się rozwija ciąża w danym tygodniu ( w moim przypadku apka jest z opiaem tak jakby o tydzień do przodu ), czego mam się spodziewać, o co zadbać ...
ale w sumie to poza informacjami co się dzieje w danym tygodniu z ciążą i ze mną to nic innego mnie tam nie interesuje.

Jest wykres gdzie mogę wpisywać swoje uwagi, tabelka do wpisywania wagi żeby widzieć jak w czasie ciąży to rośnie... takie tam.
 
reklama
No to co appka to inne info. Pregnancy + pokazuje mi ze raczki i nozki to tydzien 7. Tak wlasnie porownalam progres z Flo i tez sa roznice.
Kazda ciaza jest inna wiec nie na co sie niepotrzebnie stresowac 👍

Tak ogolnie to jakich appek uzywacie? I co w nich jest godnego polecenia?
Ja mam 3 🙊😂 Preglife, Flo i Pregnancy Tracker. Kazda pokazuje co innego 🤦🏼‍♀️ dlatego biore je wszystkie na poprawke
 
No to co appka to inne info. Pregnancy + pokazuje mi ze raczki i nozki to tydzien 7. Tak wlasnie porownalam progres z Flo i tez sa roznice.
Kazda ciaza jest inna wiec nie na co sie niepotrzebnie stresowac [emoji106]

Tak ogolnie to jakich appek uzywacie? I co w nich jest godnego polecenia?

Ja mam PregnancyTracker, HiMommy! i Preglife [emoji4]
 
reklama
Do góry