reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mam nadzieję że mnie to ominie. U mnie króluje dieta lekkostrawna a obiady są głównie z parowaru. Zobaczę czy to mi pomoże bo na razie na szczęście nie mam tych przykrych objawów.
U mnie dziś ziemniaki z marchewką i filet z kurczaka - wszystko z parowaru, zero smażonego.

Mnie się ostatnio pojawiają tylko w godzinach wieczornych i to tylko przez chwilkę. W sumie to chyba wolałam gdy czułam te delikatne kłucie przez cały dzień bo coś czułam 😊 Cycki tak samo - raz nie mogę ich nawet dotknąć a następnego dnia bolą tak ledwo ledwo.

Ja dziś jestem np totalnie bez życia... leżę jak kłoda, nie mam ochoty na tv, na książkę, na jakąś muzykę, nie mam kompletnie na nic ochoty, nie chce mi się nawet odpowiadać na pytania męża co mi jest, czy coś mi przynieść, czy mam na coś ochotę ... 😒😒😒 ogólnie do d***
Mi się trochę zaostrzyły objawy od zrobienia testu 😂 muli mnie częściej, piersi to w ogóle masakra ale staram się na spokojnie 🙂 oboje jesteśmy z mężem w stresie ale może z czasem będzie lepiej. Ważne, że trzymamy się razem. Jakaś super mocna też nie jestem momentami taka kołowata ale to dopiero początek 😂 także myślę, że trochę rzeczy może wynikać ze stresu 🙈
 
A ja do Was z innym pytaniem- koło 10-11 jem śniadanie w pracy i po tym mój brzuch nabiera rozmiarów co najmniej 3 miesiąca ciąży [emoji23] wieczorne to nawet 4 [emoji44], też tak macie ? Trochę zaczynam się martwić [emoji39] w pierwszej ciąży późno widziałam brzuszek.. dodam że się nie objadam, nie pije gazowanego i jestem chyba takiej normalnej postury - waga 64 kg przy 170 wzroście.. lekki nadmiar w okolicach brzucha był, a raczej lekki zwis [emoji1751]
 

Załączniki

  • IMG_2860.jpg
    IMG_2860.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 40
Laski, macie pomysł na obiad od którego nie będzie mnie mulić? No jak w pierwszej ciąży muliło mnie na wieczór tak teraz do 15-16 mam ochotę rzygać.. niestety tego nie robię, bo może by ulżyło. Wczoraj robiłam myślę neutralny obiad na szybko i mnie muliło, a dziś muli mnie bardziej i pomysłu na obiad brak :/
Ja dziś krem z dyni :)
A na drugie nalesniki ze szpinakiem z sosem czosnkowym:)
Ja apetyt mam bardzo duzy:(
 
Mi każda aplikacja wylicza dokładnie tak samo 5+1/2 i termin na 13/14 lipca [emoji16]
to bedziemy siostry porodowe 🤗 swietnie!!!!! 🤩
Ciekawe czy doktorka tez tak wyliczy i czy termin sie zmieni 🤔
14 lipca to urodzinki mojej starszej sisi wiec jesli wypadnie na ten dzien to dziecko bez wzgledu na plec bedzie musialo nazywac sie Anna Maria 😂
 
reklama
Do góry