reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja sny erotyczne mialam dość często. Niestety w pierwszej ciąży mialam na początku zakaz ale mój mąż myślał później że zrobi dziecku krzywdę i w sumie nie bzykalam wcale... 😅 ale w tej ciąży mu nie odpuszczę. Wczoraj do mnie że na razie niech się wszystko tam ułoży 😅Nie odpuszczę mu bo po cesarce będę się bronić rękoma i nogami żeby poród był naturalny. To była trauma straszna. Zarazili mnie gronkowcem i rana pękła na 5 cm. Chodziłam cały miesiąc na jej czyszczenie. Dostawałam antybiotyk i nie mogłam karmić młodego piersią. A mleka mialam jak dla całego szpitala... Masakra...
Okropne :( a masz w swoim rejonie jakiś szpital który wspiera SN po CC ? U nas w rejonie są niby dwa, ale wiadomo.. jeszcze zależy na jakiego lekarza trafisz.
 
reklama
Okropne :( a masz w swoim rejonie jakiś szpital który wspiera SN po CC ? U nas w rejonie są niby dwa, ale wiadomo.. jeszcze zależy na jakiego lekarza trafisz.
Nie wiem. Jestem z Łodzi. Planuje rodzic w centrum Zdrowia matki polki. W zeszłej ciąży rodzilam w madurowiczu bo za pierdla się że matka polka to rzeźnia. Okazuje się że siostra dwójkę urodziła i nic nie było. A poronienie miał w rydygierze więc została Matka polka. Zobaczymy jak to będzie.
 
Laski, macie pomysł na obiad od którego nie będzie mnie mulić? No jak w pierwszej ciąży muliło mnie na wieczór tak teraz do 15-16 mam ochotę rzygać.. niestety tego nie robię, bo może by ulżyło. Wczoraj robiłam myślę neutralny obiad na szybko i mnie muliło, a dziś muli mnie bardziej i pomysłu na obiad brak :/
Mam nadzieję że mnie to ominie. U mnie króluje dieta lekkostrawna a obiady są głównie z parowaru. Zobaczę czy to mi pomoże bo na razie na szczęście nie mam tych przykrych objawów.
U mnie dziś ziemniaki z marchewką i filet z kurczaka - wszystko z parowaru, zero smażonego.
I znów pojawiają się bóle okresowe. Przechodzą i wracają...nie są mocne ale stresujące 🤦 to jest jakaś masakra 🙈
Mnie się ostatnio pojawiają tylko w godzinach wieczornych i to tylko przez chwilkę. W sumie to chyba wolałam gdy czułam te delikatne kłucie przez cały dzień bo coś czułam 😊 Cycki tak samo - raz nie mogę ich nawet dotknąć a następnego dnia bolą tak ledwo ledwo.

Ja dziś jestem np totalnie bez życia... leżę jak kłoda, nie mam ochoty na tv, na książkę, na jakąś muzykę, nie mam kompletnie na nic ochoty, nie chce mi się nawet odpowiadać na pytania męża co mi jest, czy coś mi przynieść, czy mam na coś ochotę ... 😒😒😒 ogólnie do d***
 
Mam nadzieję że mnie to ominie. U mnie króluje dieta lekkostrawna a obiady są głównie z parowaru. Zobaczę czy to mi pomoże bo na razie na szczęście nie mam tych przykrych objawów.
U mnie dziś ziemniaki z marchewką i filet z kurczaka - wszystko z parowaru, zero smażonego.

Mnie się ostatnio pojawiają tylko w godzinach wieczornych i to tylko przez chwilkę. W sumie to chyba wolałam gdy czułam te delikatne kłucie przez cały dzień bo coś czułam 😊 Cycki tak samo - raz nie mogę ich nawet dotknąć a następnego dnia bolą tak ledwo ledwo.

Ja dziś jestem np totalnie bez życia... leżę jak kłoda, nie mam ochoty na tv, na książkę, na jakąś muzykę, nie mam kompletnie na nic ochoty, nie chce mi się nawet odpowiadać na pytania męża co mi jest, czy coś mi przynieść, czy mam na coś ochotę ... 😒😒😒 ogólnie do d***
Ja też nie robiłam smażonego właśnie wczoraj co by uniknąć zapachu, ale mam wrażenie, że sam zapach mięsa mi daje w kość. Mam ochotę na rybę, ale z zapachem jeszcze gorzej. Myślałam zrobić zapiekankę z łososiem ale boję się, że mnie zapach pokona. Chociaż mam okropną ochotę :p
 
reklama
Do góry