reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@Hania będzie mamą o kurczę to faktycznie słabo :( w tym czasie najlepiej jak byś miała kogoś z polecenia już z bezpośrednim telefonem do lekarza, w razie odpukać jakichkolwiek komplikacji czy wątpliwości zawsze spokojniej wiedzieć, ze się ma ‚swojego’ lekarza i do niego się najpierw zwrócić, a może spróbuj założyć wątek odnośnie polecenia lekarza w Poznaniu? Myśle, ze sporo dziewczyn będzie mogło pomoc :)
Uruchomiliśmy kontakty i znalazł się lekarz z Polecenia ufff. Rozmawiałam z nim właśnie telefonicznie i wciśnie mnie. Chociaż nadmienił ze sytuacja może być różna, jednak co z Polecenia to z Polecenia i powiedzial że w każdej chwili mogę do niego dzwonić a to akurat ważne dla mnie. Mój mi nigdy tak nie powiedział. Nawet telefonu mi do siebie nie dał ☹️
 
reklama
Jestem takiego samego zdania! Ja tez zmieniłam lekarza, mam kompletnie w nosie opinie mojego poprzedniego lekarza po tym traktowaniu, teraz jestem bardzo zadowolona, teraz wiem ze bym się nawet nie zastanawiała i mogłam już wcześniej to zrobić. Nic się nie martw, najważniejsze jest Twoje samopoczucie, a lekarz na twoje miejsce znajdzie niestety kolejna pacjentkę, o Tobie zapomni. Dobra decyzja!
 
Hania będzie mamą - wczoraj w wiadomościach mówili o ginekologu położniku z Polnej, że może być zarażony korono. Może ten ten który odwołał Twoje wszystkie wizyty? Jak się okazuje na szczęście!
 
reklama
martwię się tą pandemią, mało prawdopodobne, że będą zajęcia w szkole rodzenia... chciałam jechać obejrzeć wózki-sklep zamknęli...zdecydowaliśmy się na większe mieszkanie, wczoraj odebraliśmy klucze, nawet do sklepu nie mogę iść żeby farbę wybrać, a na zdjeciach to wiecie jak jest...bardzo się to złożone wsszystko zrobiło, jak przeprowadzkę mamy zorganizować w tych wrunkach to już nawet pomysłu nie mam, nie śmiem nikogo prosić o pomoc, ludzie się w domach pobunkrowali, zostaje firma przeprowadzkowa, bez kontaktów bezpośrednich trudno będzie
 
Do góry