reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja mam jutro wizytę o 15:30. Muszę się też umówić na trzecie prenatalne. Jeśli chodzi o siły to na weekend narzekać nie mogę. Dość dużo energii i mało nieprzyjemnych objawów. A Ty jak się czujesz? Trzymam kciuki za środę [emoji1696]

To również trzymam kciuki za wasza wizytę :* Ja week tez na spokojnie i cały czas relax, jutro chce pare okien umyć.
 
reklama
Bez przesady [emoji846] ale dziękuje [emoji23] na insta i fb same ładne zdjęcia idą [emoji23] bez podwójnego podbródka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wszystkie dziewczyny śliczne i super widzieć jak kompletujecie wyprawki i czekacie swoich maleństw [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8]
I to ujawnienie płci tak fajnie ci wyszlo :)
 
Ja muszę w tym tyg zrobić glukoze bo po świętach wizyta...

A dla mnie ten tydzień krótki bo my od czwartku w nabożeństwach uczestniczymy więc ten czas szybciej jakoś ucieka... potem chwila i majówka...
Zrób glukoze jak najszybciej i będzie z głowy :) Daj znać tylko jak to zniosłaś :) My także zaczynamy święta Wielkanocne od Tridum Paschalnego, także mój tydz.konczy się w środę wizyta u lekarza :)
 
Dziewczyny jak siły na kolejny tydzień?? Któraś wizytuje?? Ja mam w środę wizytę kontrolna u swojego gina :) Także tak, zaś stres się pojawi w okolicach wtorkowego wieczoru :/
Ja we wtorek mam najpierw dentyste, a potem trzecie prenatalne u mojego gina.
Cieszę się, że do Niego idę bo chcę popytać o te moje skurcze...
W domu mam już posprzątane, więc jedynie zostały do ogarnięcia sernik, mazurek, koszyczki (w tym jeden głównie z kinderkami) i kolacja Wielkanocna. Resztę czasu poświęcamy na chill :D
Jutro podrzucamy małą do dziadków, a my idziemy do kina na premierowy odcinek Gry o Tron. :)
 
Dziewczyny jak siły na kolejny tydzień?? Któraś wizytuje?? Ja mam w środę wizytę kontrolna u swojego gina :) Także tak, zaś stres się pojawi w okolicach wtorkowego wieczoru :/
Hej dziewczyny, ja weekend tez z dobrym samopoczuciem.Oczywiscie mecz piłkarski moich synków zaliczony jak co weekend.W drodze powrotnej zaliczylismy ikea i zakupilismy łozeczko z materacem. Takie zwykłe biale..Moze nie jakies desaignerskie, ale ma szuflady pod spodem.Z rzeczy, ktore planuje jeszcze został mi laktator, jakas mala komódka na ciuszki maluszka, wszystkie apteczno- kosmetyczne rzeczy,leżaczek-bujaczek, butelki i smoczki..hmm lista sie kurczy :p
 
Hej dziewczyny, ja weekend tez z dobrym samopoczuciem.Oczywiscie mecz piłkarski moich synków zaliczony jak co weekend.W drodze powrotnej zaliczylismy ikea i zakupilismy łozeczko z materacem. Takie zwykłe biale..Moze nie jakies desaignerskie, ale ma szuflady pod spodem.Z rzeczy, ktore planuje jeszcze został mi laktator, jakas mala komódka na ciuszki maluszka, wszystkie apteczno- kosmetyczne rzeczy,leżaczek-bujaczek, butelki i smoczki..hmm lista sie kurczy :p
Ikea jest piękna w swej prostocie. :) Uwielbiam ich asortyment.
Polecam zwrócić uwagę na ich mobile a’la karuzelki materiałowe nad łóżeczko. Świetnie się sprawdzają też w wózku czy foteliku. Ja na pewno kupię, zwłaszcza że nie są drogie. :)
 
reklama
Ikea jest piękna w swej prostocie. :) Uwielbiam ich asortyment.
Polecam zwrócić uwagę na ich mobile a’la karuzelki materiałowe nad łóżeczko. Świetnie się sprawdzają też w wózku czy foteliku. Ja na pewno kupię, zwłaszcza że nie są drogie. :)
Tak musze jeszcze do tej ikei zajrzeć.Jak jestem z mezem to tylko te wieksze gabaryty.On ma wiekszy bagażnik, pazatym to dzwignie:wink:Zreszta on nie cierpi po sklepach chodzic, jak widzi ze ja sie rozgladam i przeciagam to hehe...Zobacze sobie te karuzelki jak pojadę sama na spokojnie i duzo innych rzeczy:yes:
 
Do góry