reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry.

Trzymam mocno kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty i czekam na wieści ;)

Ja mam dziś wizytę o 15 ale raczej bez usg bo niedawno były połówkowe. Przedłuże l4, posłucham serduszka, skontroluję wagę (aż się boję) i poznam wyniki posiewu (mam nadzieję że już będzie czysto).

Miłego dnia Wam życzę [emoji8]
 
Hej dziewczyny ja wizytuje jutro i zobaczymy co mi waga powie ... Ale czuję że będzie jakieś 1.5/2 kg na plus . Młody już jak wywija koziołki że sama czasami się wystraszę . Macie też nocne ssanie ? Kuźwa po 00:00 tak mi zaczyna w brzuchu burczec ... Też się zastanawiam nad jakimś fitness dla kobiet w ciąży
 
Chodzę na NFZ, może tu tkwi szkopuł. Tak jak już kiedyś pisałam, lekarz byl super jak szlam na zwykła wizytę, po tabletki czy na cytologię, a przy prowadzeniu ciąży jakieś inne zachowanie, nie rozumiem tego. Inne moje znajome na NFZ chodzą i żadnych problemów z wystawieniem l4. A tu takie stresy przeżywam.
Zobaczymy w środę jak będzie
Ja bym zmieniła lekarza, nie chodziłabym do takiego gdzie każda wizyta jest stresujące.
 
Nazywam się Monika, mieszkam na wsi niedaleko Zakopanego razem z narzeczonym (za tydzień już mężem :D). Ogólnie mieliśmy brać ślub kościelny 8 czerwca 2019. Wszystko było dopięte na ostatni guzik praktycznie, a tu taka niespodzianka. Stwierdziliśmy, że weźmiemy cywilny szybciej, a kościelny odłożymy na później. Nie chciałam się tak forsować i raczej nie miałabym siły na taką imprezę pod koniec ciąży. Prawdę mówiąc nie umiem opowiadać o sobie.

Według mojej ginekolog będziemy mieli córeczkę. :) Ciąża przebiega dobrze, od początku nie miałam żadnych dolegliwości, a brzucha w sumie nie widać specjalnie. Z wyprawki mamy wózek, kupiony przez szczęśliwych dziadków swojej pierwszej wnuczki, czyli moich rodziców.

O - i chyba właśnie pierwszy raz córa dała o sobie znać. :)
Cześć eMkaa, ja dołączyłam chyba tez jako jedna z ostatnich na ten wątek. Ja mam termin na 6 lipca. Witam Cię serdecznie :)
 
Hej, ja mam termin z om na 31.07 a z usg raz było 3.08, później 1.08 także witaj w klubie :errr: Gratuluje córeczki oraz ślubu :-) :) Pochwał się prezentem od dziadków, większość z nas nadal szuka tego idealnego wózka. U mnie lekarz na pierwszych prenatalnych tez zasugerował dziewczynkę,natomiast mój lekarz prowadzący nie umiał nic zobaczyć, bo maleństwo się tak układa dziwnie przed każda wizyta :p:D także tkwię w niewiedzy, aczkolwiek jest mi to totalnie obojętne, najważniejsze aby maleństwo byli zdrowe. W poniedziałkowe południe mam badania połówkowe, może wtedy się uda dowiedzieć
I dziewczyny prośba do Was, trzymajcie kciuki za nas w poniedziałek, aby wszystko było dobrze, bo ja już cały dom posprzątałam i zastanawiam się nad piwnica i garażem :errr: tak ze stresu chodzę i szukam zajęć...

Daj znac jak tam po usg połówkowym;) może już wypatrzy płeć ;)
Trzymam kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny ja już po, mamo ile stresu to kosztuje, oczywiście się poryczałam. Wszystko w porządku i bardzo prawidłowo.
Zdrowa DZIEWCZYNA!!!
Jestem mega szczęśliwa, właśnie jadę kupić najbardziej różowa sukienkę ever!!! Nawet jakby ją Mała miała nie założyć, to musi być!!!
Dziekuje za wsparcie, jesteście Cudowne!!!
 
Do góry