reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja też jestem w pierwszej ciąży, i pierwsze ruchy poczułam w 19w3d:) Wieczorem leżąc, dosyć nisko, takie uczucie jakby rybka przepływała, można to dobrze wyczuć pod ręką :) Niedługo u Ciebie również będą!

Niby coś wczoraj poczułam ,ale sama juz nie wiem czy to dziecko, czy jakies rewolucje w brzuchu... ech ;/
 
Si.kat postaraj się, proszę, nie pisać tylu postów jeden pod drugim, tylko w jednej wypowiedzi. Jeśli coś przypomni Ci się już po wysłaniu, a jeszcze nikt po Tobie nic nie dopisał to możesz użyć opcji edycji posta i dopisać :)
 
Ja mam tak samo. Właśnie skończyłam pączki. Wyszło też około 50-60 sztuk. Do tego ciasto na bazie białek zrobiłam z truskawkami (bo nie chciałam żeby się zmarnowały). Parę godzin stania w kuchni i mycia naczyń i mam dość. Plecy bolą. Od tych zapachów i ze zmęczenia jeść mi się odechciało. Bardziej mam ochotę na coś kwaśnego albo słodkiego. Spakowałam już teściowej i zaraz mąż idzie zanieść. Coś tam mu dam do pracy jutro. Popołudniu jedziemy do moich rodziców to też zawieziemy i jakoś się rozejdą. Ja pewnie jednego jutro zjem. Teraz idę do wanny odpocząć i poczytam Was :)
Omnomnom.. padam na ryj, tak się nawachalam przy smażeniu,że mi się odechcialo jeść..wyszło ponad 60,dobrze,że mąż weźmie jutro do pracy trochę, młodemu do przedszkola usmażyłam środki, to też ponad 30 kuleczek wyszło,może jakoś zjemy;) teraz się zastanawiam czy w ogóle robić z marmoladą;)Zobacz załącznik 947016
Mmm.... Zjadłabym takiego własnej roboty [emoji57] juz dziś w wiekszosci marketów oferowali pączusie za 59gr. [emoji16] głęboko mrożone....
W zeszłym roki robiłam i mi zakalce wyszly. Poddałam się i nigdy wiecej chyba nie zrobie. [emoji39]
 
Si.kat postaraj się, proszę, nie pisać tylu postów jeden pod drugim, tylko w jednej wypowiedzi. Jeśli coś przypomni Ci się już po wysłaniu, a jeszcze nikt po Tobie nic nie dopisał to możesz użyć opcji edycji posta i dopisać :)
Nie pisz kilku postów jeden pod drugim. Można edytować.

Gdzie masz tak dobrze ze od 5 rano??

Ok, ok. Przepraszam! ;/
W Gliwicach :p
 
Ja mam sprawdzony przepis. Nie ma opcji zeby nie wyszlo ale polecam nadziewać po usmazeniu.
Screenshot_2019-02-24-16-45-57.jpeg
Screenshot_2019-02-24-16-51-01.jpeg
Screenshot_2019-02-24-16-51-05.jpeg
 
reklama
Ja już dzisiaj z rana zaliczyłam pączka ale bardziej mam ochotę na śledzie. Muszę zaraz iść do sklepu :) Milego dnia Dziewczyny!
 
Do góry