reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

O matko faktycznie teraz przeczytałam ulotkę...A ja tylko jedną łykam czyli tyle co nic :o
Teraz mam taki. Ale jeśli chodzi o skład to ilość magnezu jest chyba podobna a dawkowanie 1-2 dziennie. Farmaceutka nie umiała mi wytłumaczyć dlaczego tam trzeba aż tyle łykać.
 
reklama
Nie chciało mi zdjęcia wstawić [emoji2955]
1549562739703.jpeg
 
Dziewczyny nie ma co teraz rozkminiać która w jako sposób zaszła w ciążę z czy z jakimś wspomaganiem czy bez.
Najważniejsze że udało nam się i każda ma swoje upragnione dzieciątko pod sercem[emoji4][emoji3590]

Ja przy dwóch pierwszych ciążach zaszłam w ciągu 1-2 cykli. Teraz po wyciągnięciu spirali minęły 3 miesiące i nic. Już głupie myśli były, że może za stara już jestem. Mój P nawet bez mojej wiedzy zamówił jakieś tabletki na polepszenie spermy (bez mojej wiedzy) jak się dowiedzialam, to nie odebrałam mu paczki[emoji1787] w pazdzierniku pojechaliśmy na tygodniowy urlop, jeszcze w dniu wyjazdu spontanicznie na motorach. Spędziliśmy cudowny czas razem, zwiedziliśmy masę pięknych i magicznych miejsc. Wróciliśmy i po jakichś niecałych dwóch tygodniach już miałam przeczucie, że się udało. No i się nie myliłam. Na każdego przyjdzie odpowiednia pora.
 
A ja chciałabym poznać Wasze opinie światopoglądowe,czemu nie?
Ja, osobiscie, nie wiem jaki jest moj stosunek do in vitro. Nie wiem, bo nie musialam stanac przed takim wyborem. Nie zaglebialam sie do konca w temat niewykorzystanych zarodkow itp. Choc generalnie uwazam, ze po to ludzie maja mozgi i sa inteligentni, zeby z tego korzystac.

PS. I ciesze sie, ze mialabym prawo do takiej decyzji.
 
Bo mamy tu już specjalistki od gownoburzy[emoji23][emoji23][emoji23]
Krew pępowinowa..dobry biznes..i nic poza tym, nikt za bardzo nie wie jeszcze jak ją wykorzystać, różne opinie słyszałam, głównie negatywne, ja się nie zdecydowałam i nie zdecyduję.
 
Ja w ogóle nie biorę magnezu i może dlatego mam częste skurcze i kłucia? Z drugiej strony biorę tego już tyle- euthyrox, kwas DHA, jodid, D3, folian, żelazo. Chociaż przy takiej ilości może strzelę sobie jeszcze 6 tabletek magnezu :D muszę zapytać lekarza, bo sama to tylko kwas DHA z alg kupiłam.
Natalko, co do Twojego pytania to ja wierzę we współczesną medycynę (nie ślepo, dopuszczam naturalne metody leczenia wielu chorób). Wiem również, że metoda in vitro to jedyna szansa na potomstwo dla wielu par i nie widzę w tym nic złego, a jedynie wielki trud i chęć posiadania wspólnych dzieci przez dwie kochające się osoby :)
 
reklama
Hahah, czyzbym awansowala na pozycje specjalistki?!

Tyle rat w robocie i nic.. a tu.. 14 tygodni i masz[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

(Taki zarcik o.)
Bo mamy tu już specjalistki od gownoburzy[emoji23][emoji23][emoji23]
Krew pępowinowa..dobry biznes..i nic poza tym, nikt za bardzo nie wie jeszcze jak ją wykorzystać, różne opinie słyszałam, głównie negatywne, ja się nie zdecydowałam i nie zdecyduję.
 
Do góry