reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja mam dzisiaj wizytę na 15 i jakoś wyjątkowo się przed nią stresuję.
U mnie dzisiaj 16t4d , ruchu raczej czuje ale bardzo delikatne i nieregularne, a na plusie to pewnie mam z 4-5kg i jeszcze wszystko mi w brzuch poszło więc czuje się jak w 7 miesiącu a nie 4 i aż mi głupio
 
reklama
U mnie od początku 4.5 kg na plusie a idzie 19 tydzień ;) na początku się przejmowałam a teraz mam to gdzieś nie uniknione że przytyje :)

slodkatrojeczka jaką zamawiasz? Bo też szukam poduchy a nie wiem jaką wybrać :)
 
Ja mam dzisiaj wizytę na 15 i jakoś wyjątkowo się przed nią stresuję.
U mnie dzisiaj 16t4d , ruchu raczej czuje ale bardzo delikatne i nieregularne, a na plusie to pewnie mam z 4-5kg i jeszcze wszystko mi w brzuch poszło więc czuje się jak w 7 miesiącu a nie 4 i aż mi głupio
Trzymam kciuki [emoji1696]
 
A u mnie równe 3 tygodnie do wizyty. A dzisiaj śniło mi się, że piję glukozę. Ja chyba boję się glukozy bardziej niż porodu ;)
 
Cześć, ja dziś nieźle spałam, ale trochę brzuch mnie boli po prawej stronie, chyba wczoraj za bardzo w pracy szalałam, ciężko mi się przestawić na tryb ciążowy...

Wyjątkowa Marta czekamy na info, współczuję snów. Trzymaj się!

Co do poduchy to też się zastanawiam nad kupnem. Mother hood wydaje mi się fajna, a w em.piku mają dobrą cenę on-line. Mam już taka małą do karmienia po pierwszym dziecku
 
Mi jakiś ta poducha nie przypasowała za gorąco mi z nią spać
U mnie na ostatniej wizycie kilogram na minusie wizytuje w piątek i jyz napewno będzie plus
 
U mnie to nawet nie ma miejsca żeby ta poduszkę położyć ale jakoś nie jestem na nią nakręcona. Jadę za to zaraz dokupić jakieś ciuchy ciążowe bo mnie trafia, ze nie mam się w co ubrać. Z moim tyłkiem teraz czuje się jak kaczka [emoji30]
Ja noszę 3 pary leginsów na zmianę ;) Poki co mi wystarczy, na wiosnę zainwestuje w kiecki ;)
 
reklama
Wiem, wiem, że ważyć się trzeba. Codziennie to robiłam i mega mnie to stresuje. Mam tendencję do tycia, więc u mnie całe życie dieta. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. W poniedziałek wizyta to lekarz mnie zważy.
Marta kurde to musiałaś być "dużą" dziewczynką w tamtym okresie. Ale dobrze, że zrzuciłaś. Ja też byłam gruba i w sumie szybko mi spadło.
Ogólnie ciąża to super czas, a ja się czuję jak kupa. Niby drugi trymestr a cera dalej dramat, włosy porażka :(
 
Do góry