reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Też dziś kiepsko spałam. Też ruchów nie czuję.
Głupie sny miewam non stop.
Na wagę od tygodnia nie wchodzę. Nie chcę się denerwować heh
 
A ja jeszcze nigdy na takim usg nie byłam. Może pora się wybrać w końcu. W jakim wieku byłyście pierwszy raz ?

Ja byłam pierwszy raz jakoś jak miałam 25-26 lat. Wyczułam sobie maluteńki guzek i stad kontrola. Guzek na szczęście łagodny ale teraz regularnie chodzę do kontroli plus samobadanie.
 
@*PaMinka powodzenia w dentysty. Też mnie czeka to w tym miesiącu. Ja muszę iść na kontrolę i dzieci.
Miałam się pytać, co u Twojej siostry? Chyba dobrze kojarzę tą straszą sytuację z bakterią?
@Karolcia.DE tak dobrze pamiętasz, u siostry " dobrze " jak można tak powiedzieć myślę że oswoiła się już trochę ale jednak ciężko jak patrzy na mój rosnący brzuch. Miałyśmy cieszyć się razem z tych ciąż A wyszło jak wyszło niestety :( Czas działa na korzyść ale oczywiście zawsze to już zostanie.
Ja usg piersi robię cyklicznie co 1.5 roku. Następne akurat wypada około września. Mój gin bada także ręcznie na wizytach kontrolnych co roku więc w październiku sprawdzał:-) moje piersi są malutkie :-( mam staniki w rozmiarze B :-(

A co do dentysty to moje dzieci bardzo lubią chodzić :-) ale to zasługa pani dentystki:-) Kasia ma nawet 2 różowe plomby na szczęście na 4 to nie widać:-) gorzej bo muszę iść z nią do ortodonty bo wychodzą jej 1 stale które mają mało miejsca bo 2 mleczne jeszcze są I te 1 niestety krzywe. Aparat będzie nosić jak nic. Tylko z tego ci mówiła dentysta to do aparatu musi mieć już wszystkie stale na przodzie :-( ale może ortodonta coś poradzi innego.
Mój syn nie tyle boi się dentysty co od zawsze ma problem jak mu ktoś w buzi majstruje, ma od razu odruch wymiotny:oops: mamy cudowną stomatolog którą ma do niego cierpliwość. Aparat już dawno powinien nosić bo zęby krzywe ale nie da sobie wycisku zrobić ma prawie 12 lat ( próbowaliśmy to zawymiotował pół gabinetu) czekam cierpliwie aż wyrośnie z tego.
 
@Karolcia.DE tak dobrze pamiętasz, u siostry " dobrze " jak można tak powiedzieć myślę że oswoiła się już trochę ale jednak ciężko jak patrzy na mój rosnący brzuch. Miałyśmy cieszyć się razem z tych ciąż A wyszło jak wyszło niestety :( Czas działa na korzyść ale oczywiście zawsze to już zostanie.

Mój syn nie tyle boi się dentysty co od zawsze ma problem jak mu ktoś w buzi majstruje, ma od razu odruch wymiotny:oops: mamy cudowną stomatolog którą ma do niego cierpliwość. Aparat już dawno powinien nosić bo zęby krzywe ale nie da sobie wycisku zrobić ma prawie 12 lat ( próbowaliśmy to zawymiotował pół gabinetu) czekam cierpliwie aż wyrośnie z tego.
oo to z tym odruchem wymiotnym to jak u mnie - do tej pory mam. mama mówila, że całe szczęście że mialam zdrowe zęby - była ze mna u dentysty 2 razy i mówiła że to cos strasznego było :)
 
Dzień dobry, ja dzisiaj pospalam. Na śniadanie chałka i teraz pytanie czy zebrać się do sklepu po mleko czy nie:)

Ja mam takie pytanie o te poduszki C V J itd. O co w tym chodzi? Tak poważnie pytam. W czym to pomaga, dlaczego tak chwalicie i która warto kupić jak już? Ja na razie śpię dobrze, nawet bezsenność pożegnalam jak na razie.

A co do kg - przy ostatnim ważeniu miałam 2 kg na plusie. Teraz 16+1 i zaraz idę na wagę. Zobaczymy co będzie po tej wczorajszej karkowce:)
 
Dzień dobry, ja dzisiaj pospalam. Na śniadanie chałka i teraz pytanie czy zebrać się do sklepu po mleko czy nie:)

Ja mam takie pytanie o te poduszki C V J itd. O co w tym chodzi? Tak poważnie pytam. W czym to pomaga, dlaczego tak chwalicie i która warto kupić jak już? Ja na razie śpię dobrze, nawet bezsenność pożegnalam jak na razie.

A co do kg - przy ostatnim ważeniu miałam 2 kg na plusie. Teraz 16+1 i zaraz idę na wagę. Zobaczymy co będzie po tej wczorajszej karkowce:)
U mnie też dokładnie 16+1 :)
 
@Karolcia.DE dziś się ważyłam i z tego co widzę to +3 kg, ale czuje, ze woda mi się zatrzymała tez.
Ta waga się utrzymuje już pare tyg, a tyle teraz zaczęłam jeść i na razie już nic nie leci w górę. [emoji1]
@Mandarynka09 tez nie mam brzuszka. [emoji5]
To druga ciąża, ale widocznie taka moja uroda. W pierwszej widoczna ciąże miałam od 32 tc. [emoji14]
Moja mama tez mówiła, ze późno przy każdej ciąży brzuch Jej wychodził.

Ja ruchy malucha czuje, raz słabiej, raz mocniej. Tak bym chciała już czuć porządne, ale ma dużo miejsca.
Ogólnie to w pierwszej i w tej ciąży szybko poczułam ruchy.
 
reklama
Mój syn też będzie miał aparat. Ale ma 7 lat i poki co chodził do "normalnego" stomatologa. Teraz próbuję zarejestrować go do ortodonty, bo ma po prostu za ciasno w szczęce, dolne dwojki rosną krzywo, bo nie mają miejsca przez mleczaki. Górne zęby jak od linijki ale dolne to tylko jedynki ładnie rosną. No ale dostań się u nas do ortodonty... Chyba poszukam w innym mieście.
 
Do góry