reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Zrobiłam pączki , zjadłam 5 sztuk i chyba zaraz pękne 8-):p o matko czemu ja taka głupia jestem teraz ledwo chodzę A mam ochotę jeszcze na kanapkę z ogórkiem kiszonym :o

Witajcie kobietki! ;) daaaawno mnie nie było dużo się działo poza tym czasu ostatnio brak a jak zajrzę to troszkę poczytam! :D mam nadzieję że wszystko u Was dobrze jak również z Waszymi dzieciaczkami:tak::)

@Medeleine86 witaj co tam u Ciebie ? Opowiadaj .
 
reklama
On jest dobry, jak urodziłam Wiktora i go karmilam, to tak patrzył i patrzył i pyta "a co on robi?" "Je" "je? Cyca je?" "Mama ma mleko w piersiach, ty też tak jadłeś" "ja tak jadłem? To okropne! Ja jadlem tylko z miseczki"[emoji23]
Starsza za to jak karmiłam tego ancymona to wypaliła "że to obrzydliwe i ona na pewno nie jadlaby z piersi"
Starszaki rządzą!
 
Ogólnie wygląd średnio mi się podoba, ale gondoli to właśnie takiej szukam, zwłaszcza ze to lipiec... Mam nadzieję że wypatrze gdzies podobna ;)
 
Zamówiłam bez fotelika na razie. 4000 za stelaż z gondola, a potem mam dopłacić 650 do siedziska spacerowego. Trochę są drogie ale potem mam nadzieje ze się sprzeda w dobrej cenie
Grunt zeby wam pasowal. Ja przy pierwszej ciazy postanowilam przyoszczedzic na wozku. Tak mnie wymeczy cholerny ze glowa mala. Byle kraweznik dziura najmniejsze wyboje i to dziecko wygladalo jakby jakims trabantem jechalob masakra po prostu. Teraz jeszcze nie zdecydowalismy ale ten wpadl mi w oko przyznam szczerze :)
 
To fajny wózek [emoji2] i wydaje się porządny [emoji4] ja subwaya mam 10 min piechota od domu, ale komu by się chciało iść [emoji1][emoji1][emoji1]
A ja od kiedy jestem w ciazy to odrzucilo mnie od bulek [emoji2955]. Jedyne co to chleb tostowy jadlam, teraz to nawet i tego nie moge. Musze chyba przetestowac jakiegos razowca.
 
A ja od kiedy jestem w ciazy to odrzucilo mnie od bulek [emoji2955]. Jedyne co to chleb tostowy jadlam, teraz to nawet i tego nie moge. Musze chyba przetestowac jakiegos razowca.
Tego subwaya to jeszcze bym może zjadła, ale generalnie kanapki też wolę z tostowego chleba i na ciepło, lepiej wchodzą [emoji1] ale z żadną wędlina, brrr


Jagodka haha no to nieźle, moi dziwnym trafem o mleko z cyca nie wypytywali[emoji23]
 
Moi pytają o wszystko, a że rozstrzał wiekowy duży, to wachlarz pytań jest szeroki [emoji23] mój głupi mąż jak uslyszal,że Adaś pytał którędy wyjdzie dziecko to powiedział " yyyy jak będziesz większy to ci mama powie"[emoji849] nie chce tak wychowywać dzieci, że wszystko jest tematem tabu, bo potem nie będą potrafiły rozmawiać swobodnie o wszystkim. A już na pewno nie chce, żeby dowiedzoaly się np od rówieśników
 
Zobacz załącznik 937324

Dokładnie taki, warto obejrzeć film z recenzja bo pokazuje jego zalety.
Ma super gondole z moskitiera na latoZobacz załącznik 937325

Nie wiem czy dobrze mi się dodały zdjęcia- mam nadzieje ze tak [emoji4]
Ooo ta gondola super, na pewno moskitiera sie przyda [emoji4]
My mamy po ostatnim synku xlander xmove, sprawdzony i nie kupiłabym innego [emoji1] po wszystkim pojedzie, mimo sporych rozmiarów mieści się nawet w ciasnym sklepiku [emoji6] i w ogóle uwielbiam go, musiałam zostawić w pl bo wracałam sama z dziećmi i potrzebowałam małego lekkiego wozka, wzięliśmy baby jogger city tour ale nie ma kompletnie porównania...jedyny plus że jest mega lekki ale Maks już z niego powoli wyrasta...
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja wlasnie padlam po imprezie corki. Robiłam wlasnie pierogi drożdżowe.
Co do wyprawki wyzbylam się wszystkiego wiec zacznę od zera, ale pod koniec ciąży.
Co do poznania płci dziecka nie wiem czy chce poznac, chyba poczekam do porodu, ale bedzie Adas . Zawsze dotej pory trafialismy ( 3 razy) wiec moze i tym razem sie uda.
 
Do góry