reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wiem doskonale co czujesz. Dokładnie to samo przeżywałam. Termin mam na 19 czerwca i wczoraj miałam amniopunkcjie. U mnie ryzyko trisomi 21 wyniosła 1:76. Cały czas zastanawiałam się co zrobić. Chodziłam od lekarza do lekarza i się pytałam. Genetyk mi powiedziała że żadne badanie z krwi nie da mi spokoju. Byłam W takim stanie że jestem obecnie na relanium. Amniopunkcje miałam robiona w 16tygodniu i 5 dni. Po amniopunkcji nie mam żadnych komplikacji. Wody płodowe mi nie cieknie, nie krwawie. Wczoraj tylko brzuszek,ek troszkę bolał. Dzisiaj jest zdecydowanie lepiej. Jeśli masz jakieś pytania to pisz.
Co zdecydowało że się na nią zgodziłaś? Kiedy będziesz miała wyniki? Wierzę że wynik będzie dobry :)
 
reklama
Ajahis jedną już skończyłam, rzezbilam ja od wczoraj, masakra z tymi marszczeniami, strasznie czasochłonne[emoji85] wyśle Ci na privZobacz załącznik 931833

O rany jakie cudo zazdroszczę talentu, uwielbiam taki swojskie robótki. Skąd bierzesz wykroje do ubranek dziecięcych ?
Ja dlatego pappy nie robiłam.
Znam przypadki przekłamania w obie strony - ZD 1:4 zdrowe dziecko (ile matka się na stresowała to szkoda gadać) i około 400 prawdopodobieństwo, a niestety maluch chory.

Ja już po prenatalnych, przyszły też wyniki sanco. Wszystko jest ok, dziecko rośnie (prawie 7cm), łożysko będzie prawdopodobnie na tylnej ścianie znowu, jeśli się nie przemieści, kość nosowa jest, przezierność w normie, żołądek, serce i pęcherz są i pracują :) Także kamień z serca.
No i będzie dziewczynka. Siostrze powiedziałam już, dziś teściowa ma wpaść to też się dowie, a jutro z tatą się rano widzę, zatem wieść poszła w świat :)

Gratulacje !!! Cudowne wieści i kolejna dziewuszka :tak: teraz można się spokojnie chwalić :tak:
Hej dziewczyny! Ja już po USG, wszystko ok, pappa też wyszła dobrze więc trochę się uspokoiłam.

Również gratulacje :)
Dzięki dziewczyny, uspokoilyscie mnie [emoji41][emoji1360] ale z zakupami wstrzymam się jeszcze tak najlepiej do kwietnia lub maja. O ile wytrzymam. Dziwnie czas leci mi w tej ciąży. Niby szybko, ale wolno [emoji848] takie trochę życie od wizyty do wizyty...

Trójeczka, gratuluję ruchów maleństwa [emoji7]

Kciuki zaciśnięte za wszystkie dzisiejsze wizyty!

@Wyjątkowa Marta masz syna z 2007 roku ? jak zareagował na rodzeństwo ? mój starszy syn też z 2007.

Hej dziewczyny ja jakaś nie w sosie od wczoraj pobolewa mnie w podbrzuszu niby nie aż tak bardzo a jednak, mam też wrażenie że infekcja mi nie przeszła i upławy nadal są :( wizytę mam za tydzień planowaną ale dzwoniłam do gin kazała przyjechać jutro więc może jakoś dam radę a że strasznie się nakręcam to będzie trudne. W nocy poszłam spać po 12 a o 1.30 obudziłam się zlana potem, śniło mi się że poroniłam :( masakra jak to człowiek się nakręci:baffled:

Jak tam pogoda u Was ? U nas śnieg pada pół dnia i fajnie biało za 2 i pół tygodnia ferie ciekawe czy będzie jeszcze śnieg ?
 
Przychodzą i kijem wypychaja do kościoła te protestanty[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A tak na serio to z całej naszej rodziny tylko babcia chłopa jest praktykujacą katoliczką. Ja wystąpiłam z kościoła w wieku 18 lat ale tak naprawdę po komunii ani razy w kościele nie byłam. Ja jestem agnostykiem. Chłop by ochrzcil tylko z powodów kulturowych tutaj i żeby dziecko miało lepszy wybór szkoły bo jednak podział jest. Ale są dwie fajne szkoły integrated więc odpuścił.
Wlasnie moja panna juz od wrzesnia idzie do szkoly i jedna z tych co aplikowalismy jest katolicka. Do niej musialam donieniesc zaswiadczenie o chrzcie. No i jak wrocimy do Polski (o ile wrocimy), sakramenty jej sie moze przydadza.
Dziękuję Dziewczyny, bardzo mi miło.

O mamo jakbym zjadła gołąbki!!! Głodna jestem jak wilk,ale nie mam z czego zrobić obiadu, mąż po drodze coś upoluje;)
Zapraszam[emoji4] juz sie pichca[emoji39]
Zjadłam sobie obiad i jestem taaaaka pełna... Poszłabym spać ale muszę do teściów jechać...
Jeszcze nie jadlam a juz bym poszla spac [emoji23].
Przypomniałś mi że wyjelam kurczaka żeby się rozmroził i zapomniałam o nim. Ciekawe czy koty się dobrały.

A tak o kotach mówiąc to tak sobie wyobrażam czerwiec/lipiec [emoji23][emoji23][emoji23] jak kalka z moich kotów Zobacz załącznik 931856
Nasza kocica syknela na mala Julcie i wyszla z domu. Przez 2 dni jej nie bylo a potem laskawie pod dom pochodzila po jedzenie. Od tej pory do domu nie wchodzi, chociaz z mloda sie uwielbiaja to jakos woli byc na dworze. Ma wlasna bude nawet, bo nam sie zal jej robilo ze zimno a ta ma dworze. No ale okazalo sie ze Julka ma uczulenie na koty i z roku na rok coraz silniejsze. Wiec w sumie dobrze ze kocica sie wyprowadzila.
 
O rany jakie cudo zazdroszczę talentu, uwielbiam taki swojskie robótki. Skąd bierzesz wykroje do ubranek dziecięcych ?

Dziękuję. Wykroje biorę z gazet, to akurat totalna modyfikacja wykroju na jakąś bluzkę taką zwykła z długim rękawem, ta sukienka to już klasyk na chrzest u mnie. Jak będzie u nas córcia to pewnie też będzie w niej chrzczona

U mnie biało i ciągle sypie..
 
20190109_150919~3.jpg

Wywaliło mi trochę brzuch po obiedzie ale mniej więcej taki już mam :) Wybaczcie jakość, musiałam wyciąć kosz wiecznie pełen prania ;)
 
Co zdecydowało że się na nią zgodziłaś? Kiedy będziesz miała wyniki? Wierzę że wynik będzie dobry :)

To że Pani genetyk powiedziała że żadne wyniki krwi nie dadzą mi spokoju. A do końca ciąży nie wyobrażałam sobie aby się stresować czy dziecko jest zdrowe czy chore. Ten stres mnie wyznaczał. Dlatego od poniedziałku jestem na relanium. Wyniki będę mieć za 3 tygodnie. O nie jakoś jestem spokojna. Wierzę w to.
 
Wlasnie moja panna juz od wrzesnia idzie do szkoly i jedna z tych co aplikowalismy jest katolicka. Do niej musialam donieniesc zaswiadczenie o chrzcie. No i jak wrocimy do Polski (o ile wrocimy), sakramenty jej sie moze przydadza. Zapraszam[emoji4] juz sie pichca[emoji39]Jeszcze nie jadlam a juz bym poszla spac [emoji23]. Nasza kocica syknela na mala Julcie i wyszla z domu. Przez 2 dni jej nie bylo a potem laskawie pod dom pochodzila po jedzenie. Od tej pory do domu nie wchodzi, chociaz z mloda sie uwielbiaja to jakos woli byc na dworze. Ma wlasna bude nawet, bo nam sie zal jej robilo ze zimno a ta ma dworze. No ale okazalo sie ze Julka ma uczulenie na koty i z roku na rok coraz silniejsze. Wiec w sumie dobrze ze kocica sie wyprowadzila.
Jeśli nie będą miała wyboru to dziecko ochrzcimy chociaż nie lubię przysięgac czegoś czego nie zrobię. No ale to już rozkminy na później.
Ja koty od narodzin, jeden nawet ze mną ponoć w łóżeczku spał a rok temu się dowiedziałam że mam alergie na koty [emoji23]a mam dwa i zero objawów. Też takiego jednego miałam że tylko przychodził jeść i czasem spać i się pomiziac ale został z moim byłym. Ponoć ma się dobrze.
Zobacz załącznik 931868
Wywaliło mi trochę brzuch po obiedzie ale mniej więcej taki już mam :) Wybaczcie jakość, musiałam wyciąć kosz wiecznie pełen prania ;)
Ja przy was to wyglądam jakbym się do porodu szykowala [emoji23][emoji23] wybaczcie brak stanika ale leży mi się wygodniej bez
IMG_20190109_142012.jpeg
 
reklama
Do góry