reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Na 10/01 to będzie 16t2d :) no zobaczymy, mam cichą nadzieję na usg bo mówiła że będą co 2 tygodnie po 16tyg. Jak nie to idę prywatnie bo do 20t raczej nie wytrzymam [emoji85][emoji85]
Jak powiedzieli to beda robic, napewno po 20 tyg tak bedzie.
Mi midwife powiedziała na spotkaniu ze mam czekać na list :/
Poczekam do 2/3 stycznia i będę dzwonić i się upominać. Jak byłam pobrać krew na tarczyce to coś pielęgniarka mówiła ze powinnam być już po szczepionce na grypę bo oni wola żeby ciężarne nie przychodziły do szpitala nie zaszczepione. Muszę wytrwale czekać [emoji31]
A w ktorym tyg jestes?
Właśnie nie chciałam się szczepić za bardzo.

Mi powiedziała Midwife ze jak na 12tyg będzie wszystko ok to potem kolejne i OSTATNIE usg będzie w 20tyg.

Koleżanka rodzi w Lutym i podczas usg na 20tyg było dzieciątko zasłoniete pomiędzy nóżkami i nie wiedziała jaka płeć - to powiedzieli jej ze będzie miała niespodziankę wiec poszła prywatnie na te usg 3D
Ja sie nie szczepilam i nie bede szczepic. Z tym skanem to roznie bywa, czasami wystarczy miec brzuch za duzy lub za maly i wysylaja. Widocznie znajoma miala ciaze ksiazkowa. Ja po 25 tyg latalam co chwile do szpitala, zwlaszcza przez cukrzyce ciazowa. A dlaczego badali Ci tarczyce?
 
Witam po świętach ;). My już w domku , W święta Annie wyszedł kolejny ząbek , mdłości i wymioty ustały ale w zamian mam ból lewej nogi tak od kolana w dół ... I to wieczorem się zaczyna . Jeszcze 1.5 tyg i kolejna wizyta ale ten czas mi ucieka ... Buziaki i miłej nocki kochane ;*
 
Jak powiedzieli to beda robic, napewno po 20 tyg tak bedzie. A w ktorym tyg jestes? Ja sie nie szczepilam i nie bede szczepic. Z tym skanem to roznie bywa, czasami wystarczy miec brzuch za duzy lub za maly i wysylaja. Widocznie znajoma miala ciaze ksiazkowa. Ja po 25 tyg latalam co chwile do szpitala, zwlaszcza przez cukrzyce ciazowa. A dlaczego badali Ci tarczyce?

Mam niedoczynnosc tarczycy. Ciąża 9+4 ale według ostatniej miesiączki 11+1 i jak mówiłam Midwife ze ciąża jest prawie 2 tyg młodsza to powiedziała ze sami to musza sprawdzić i oni liczą według cyklu. A mówiłam im ze robiłam testy owulacyjne i usg prywatnie [emoji15]
 
Mam niedoczynnosc tarczycy. Ciąża 9+4 ale według ostatniej miesiączki 11+1 i jak mówiłam Midwife ze ciąża jest prawie 2 tyg młodsza to powiedziała ze sami to musza sprawdzić i oni liczą według cyklu. A mówiłam im ze robiłam testy owulacyjne i usg prywatnie [emoji15]
A miałaś już 12 week scan? Tam ci podadzą datę porodu i jak wyjdzie tyle młodsze to możliwe że dostaniesz konsultanta.
Ja niby według testów owu miałam mieć ciąże młodsza o tydzień a na pierwszym usg w 7tyg była 3 dni starsza [emoji23]
 
Mam niedoczynnosc tarczycy. Ciąża 9+4 ale według ostatniej miesiączki 11+1 i jak mówiłam Midwife ze ciąża jest prawie 2 tyg młodsza to powiedziała ze sami to musza sprawdzić i oni liczą według cyklu. A mówiłam im ze robiłam testy owulacyjne i usg prywatnie [emoji15]
Tak, tu inaczej do tego podchodza niz w PL. Szczerze powinnas juz dostac list, ale moze przez okres swiateczny gdzies sie zapodzial. Zadzwon po Nowym Roku do nich.
 
A miałaś już 12 week scan? Tam ci podadzą datę porodu i jak wyjdzie tyle młodsze to możliwe że dostaniesz konsultanta.
Ja niby według testów owu miałam mieć ciąże młodsza o tydzień a na pierwszym usg w 7tyg była 3 dni starsza [emoji23]
Moja tez kilka dni starsza sie okazala [emoji4]
 
Tak cicho dziś, czy coś z forum nie tak?

Wiecie co tak się zastanawiam... Skoro już mamy prawie styczeń... Powiedziałabym wszystkim dziadkom o ciąży w Dzień Babci. Tylko kurczę to już będzie 17 tydzień i zastanawiam się, czy nie przegnę :)
 
reklama
Tak cicho dziś, czy coś z forum nie tak?

Wiecie co tak się zastanawiam... Skoro już mamy prawie styczeń... Powiedziałabym wszystkim dziadkom o ciąży w Dzień Babci. Tylko kurczę to już będzie 17 tydzień i zastanawiam się, czy nie przegnę :)
Moi dziadkowie się dowiedzieli na święta a rodzice jak byłam w 7 tyg :)
 
Do góry