reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hejo ;)

Chyba się czymś strułam... Aaaaa, albo wirus... W każdym razie nic ciekawego :p

Moja też bierz z om, ale pierwsze usg zawsze dopinają i mają na uwadze zwłaszcza jeśli rozbieżność ponad tydzień.
Dziś jeszcze dentysta... Mam nadzieję, że mi zatruciowe objawy choć trochę miną.
 
Cześć Dziewczyny :) trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś. Ja od rana chodzę zła. Wszystko mnie denerwuje i chciałabym żeby ten dzień się już skończył. Popołudniu mam dentyste też. Nie chcę mi się nic. Zaczęłam rano sprzątać bo ciągle coś jeszcze jest do zrobienia ale brzuch mnie rozbolal.
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś! [emoji173]️
U mnie samopoczucie też dziś kiepskie. Chodzę i warczę. A brzydka pogoda dodatkowo nie nastraja pozytywnie.
Ja mdłości mam umiarkowane, tzn. nie wymiotuję i jestem w stanie nad nimi zapanować i w miarę normalnie funkcjonować. Najbardziej męczą mnie wieczorem i w nocy. Za to piersi mnie bolą. Nabrzmiałe, tkliwe. O staniku z fiszbinami mogę pomarzyć. Wyciągnęłam jakiś stary do karmienia.
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś! [emoji173]️
U mnie samopoczucie też dziś kiepskie. Chodzę i warczę. A brzydka pogoda dodatkowo nie nastraja pozytywnie.
Ja mdłości mam umiarkowane, tzn. nie wymiotuję i jestem w stanie nad nimi zapanować i w miarę normalnie funkcjonować. Najbardziej męczą mnie wieczorem i w nocy. Za to piersi mnie bolą. Nabrzmiałe, tkliwe. O staniku z fiszbinami mogę pomarzyć. Wyciągnęłam jakiś stary do karmienia.
U mnie wczoraj był kiepski dzień :errr:dobrze że dzisiaj wolne i może po wizycie już L4 będzie że względu na rodzaj pracy na wekend mamy mieć gości oby fasolka była gościnna i żeby mamuśka dobrze się czuła. :rolleyes:
 
Hej mamuśki :)
Ja dzisiaj pierwszy raz nie wzięłam witamin przy śniadaniu i jest dużo lepiej ...
Wiadomo nie jest idealnie ale mogę funkcjonować ;)
Tak zawsze zyskalam siły dopiero po 18_19.00 ...
Zobaczymy jak to będzie jak wezmę na noc ....
Oby udali się przespać najgorsze ...
Trzymam kciuki za wizyty :*
 
reklama
Dziewczyny, czytam Was na bieżąco i bardzo trzymam kciuki za wszystkie wizyty, samopoczucia i przygotowania do Świat. Nie pisze zbyt często, ponieważ wstaje, idę do pracy, wracam późno, jem, oglądam serial z mężem i do spania. Nic innego nie jestem w stanie robić. Mdłości mam, wcześniej pomagało jeść, teraz już niezależnie od jedzenia. Na szczęście nie wymiotuje. Już tylko tydzień w pracy i jednocześnie tydzień do wizyty (21.12., druga wizyta). I potem dużo snu i zero nerwów i pracy przez 2 tygodnie. :) Może wtedy uda mi się więcej z Wami popisać.
 
Do góry